Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Czy warto zrobić kurs Excel z certyfikatem?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Co daje Ci ukończenie kursu Excel? Czy dokument potwierdzający znajomość programu Excel otwiera kolejne drzwi rozwoju kariery? Czy warto starać się o dokument potwierdzający znajomość Excela?

Kurs Excel z certyfikatem kierowany jest nie tylko do osób, które nie znają programu, ale również do zaawansowanych jego użytkowników! Okazuje się bowiem, że znajomość tego programu jest najbardziej pożądaną przez pracodawców umiejętnością obok znajomości języka angielskiego. Umiejętne posługiwanie się Excelem jest szczególnie cenione w korporacjach. Ale po co osobom, które doskonale posługują się programem kurs Excel?

Zaawansowany kurs Excel z certyfikatem – podnoś swoje kwalifikacje!

– Jeśli twierdzisz, że nie potrzebujesz kursu Excel, ponieważ doskonale znasz ten program, to jesteś w błędzie! Prawdopodobnie Twoje CV nie różni się bardzo od CV konkurenta, który staje z Tobą w szranki, by walczyć o stanowisko pracy. Żeby przekonać pracodawcę, że to właśnie Ty nadajesz się bardziej, powinieneś w tym momencie wyciągnąć asa z rękawa – pochwalić się certyfikatami branżowymi potwierdzające określone kompetencje czy znajomość języków obcych – twierdzi specjalista ds. HR Monika Miłorzębska i dodaje: – Nie każda firma na tyle przykłada się do rekrutacji, by przeprowadzać kandydatom test np. ze znajomości programu Excel. Dlatego taki certyfikat ukończenia stawia kandydata na wygranej pozycji.

Kurs Excel z certyfikatem, czyli od czego zacząć budowanie CV

Jednak prawda jest taka, że obecnie większość wykwalifikowanych pracowników nie musi martwić się o zatrudnienie, zazwyczaj to pracodawcy sami szukają specjalistów, a pracownik może spokojnie dyktować warunki umowy. Ten komfort jednak mają tylko osoby z doświadczeniem zawodowym.

– Jeśli Twoje aspiracje sięgają wysoko, a dopiero skończyłeś studia i CV nie wygląda imponująco, to dobrym pomysłem jest zadbanie o dodatkowe certyfikaty. W Twoim przypadku zapisanie się na kurs Excel gwarantujący otrzymanie certyfikatu potwierdzającego znajomość programu jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem. Właśnie wzbogacenie CV jest główną motywacja naszych kursantów poszukujących pracy – mówi Anna, trenerka MS Office z warszawskiej szkoły Imperium Szkoleniowe.

Kurs Excel z certyfikatem niemalże gwarantuje zatrudnienie nie tylko osobom, które z programem dopiero zapoznawały się podczas szkolenia, ale również tym, które przystąpiły do kursu, by jedynie poszerzyć swoją wiedzę i otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Dlatego warto zainwestować w ten papier.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).