Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

KONGRES PRAWNIKÓW & COMPLIANCE MANAGERÓW IN-HOUSE „MIĘKKIE” I „TWARDE” ASPEKTY WSPÓŁPRACY PRAWA I COMPLIANCE 21-22 Października

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Drodzy Praktycy,
Przyszła pora na kolejną – już VIII edycję najważniejszego wydarzenia zrzeszającego prawników i przedstawicieli compliance w Polsce.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wydarzenie to  zostało podzielone na dwie sekcje, tak aby dwie grupy uczestników mogły podzielić się doświadczeniami w obrębie tematów „miękkich” oraz „twardych” wspólnych dla działu prawnego oraz compliance.

Każdego dnia dwóch prawników oraz dwóch przedstawicieli komórek compliance w dwóch oddzielnych salach będzie opowiadało o tym jak skutecznie zatrudniać, motywować, oszczędzać oraz zarządzać w dziale prawnym i compliance. Każda prelekcja zgodnie z ideą naszych spotkań będzie oparta na praktycznych rozwiązaniach „z pracy wziętych”.
Ponownie zgodnie z Państwa życzeniem dodatkowym punktem programu, będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu przy lampce wina ?
Dla członków PSPP przewidziany jest 10% rabat od cen obowiązujących!

Do zobaczenia!
Sylwia Łojek
Project Manager

Współpraca w zakresie
Sponsoringu, Patronatu
Kamila Biarda
Tel.: 530-405-002
kamila.galon@bmspolska.pl

Szczegóły uzyskają Państwo pod nr telefonem: 662 044 962 lub pod adresem:

sylwia.lojek@bmspolska.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).