Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Agencja Rozwoju Innowacji S.A.

Agencja Rozwoju Innowacji jest firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu finansowania przedsięwzięć biznesowych. Zdobywamy kapitał w formie zwrotnego lub bezzwrotengo dofinansowania dla firm, organizacji, instytucji, uczelni, jednostek samorządowych itp. Najchętniej podejmowanym przez podmioty gospodarcze źródłem finansowania są dofinansowania pochodzące z funduszy europejskich, stąd specjalizacja ARI SA polega na pozyskiwaniu dotacji unijnych czy też innych form, takich jak pożyczki unijne uzyskiwane na atrakcyjnych warunkach (na przykład te pochodzące z Inicjatywy Jeremie).

Więcej o dotacjach oferowanych przez Agencję Rozwoju Innowacji można znaleźć tutaj, a o pożyczkach pochodzących z Unii Europejskiej w tym miejscu.

Poza tym Agencja Rozwoju Innowacji realizuje cały szereg szkoleń dotyczących działalności biznesowej w takich obszarach jak zarządzanie, finanse, rachunkowość, marketing, sprzedaż, zarządzanie zasobami ludzkimi, menedżerskie, komecjalizacja wiedzy. Oczywiście całkiem pokaźną częścią naszych szkoleń stanowią te dotyczące pozyskiwania dotacji unijnych, jak przygotoywania wniosków dotacyjnych, czy rozliczania uzyskanego dofinansowania.

Więcej o szkoleniach organizowanych i realizowanych przez Agencję Rozwoju Innowacji można znaleźć tutaj.

Mapa: 
Dane kontaktowe
Adres e-mail: 
biuro@arisa.com.pl
Telefon: 
71 354 07 93
Adres: 
ul. Ostródzka 38
Kod pocztowy: 
54-116
Miejscowość: 
Wrocław
Województwo: 
dolnośląskie

Podsumowując informacje, które Państwo chcą zapamiętać o Agencji Rozwoju Innowacji, to w dużym skrócie, w pigułce rzec by - ARI SA zajmuje się pozyskiwanie dofinansowania pochodzącego z funduszy unijnych w formie dotacji lub pożyczek. Realizujemy także szkolenia dotyczące funduszy unijnych oraz szerzej dotyczących działa biznesowych.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).