Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S. A.

Poszukujesz ciekawej przestrzeni o wysokim standardzie, która idealnie sprawdzi się w różnych okolicznościach? Charakterystycznych wnętrz, które zagwarantują niezapomniane wrażenia? Masz do zorganizowania branżowe spotkanie, imprezę, plan zdjęciowy lub pokaz mody? A może szukasz siedziby dla swojej firmy w samym sercu stolicy? Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. specjalizuje się w wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami biurowo-komercyjnymi. Dysponuje dwoma charakterystycznymi budynkami zlokalizowanymi przy ulicy Nowy Świat w bezpośrednim sąsiedztwie ronda De Gaulle'a - znanym mieszkańcom i turystom modernistycznym budynkiem CBF „Nowy Świat" oraz nowoczesnym biurowcem Nowy Świat 2.0, zlokalizowanym tuż obok. Jeśli potrzebne są przestrzenie eventowe czy powierzchnie handlowe - Warszawa może liczyć na niepowtarzalne wnętrza kompleksu CBF. Wynajem sali na spotkania biznesowe, a może przestrzeni do pokazu mody? Możliwości jest wiele!

NIERUCHOMOŚCI

CBF „Nowy Świat”:

 • Powierzchnia całkowita lokali usługowych na potrzeby handlowe i eventowe: 20.231 m2
 • Powierzchnia biurowa: około 16.000 m2
 • Powierzchnia lokali handlowo-usługowych: około 2.500 m2
 • Liczba kondygnacji: 7
 • Liczba kondygnacji podziemnych: 1
 • Liczba miejsc parkingowych w garażu podziemnym: 155

Powierzchnie biurowe – w standardzie wykończenia powierzchni biurowej do wynajmu znajduje się szereg udogodnień dostosowanych do potrzeb każdego najemcy. Pomieszczenia są wysokie, przestronne i dobrze doświetlone, posiadają również stałą obsługę administracyjno-techniczną.

Lokale handlowo-usługowe – do dyspozycji najemców jest parter budynku od jego najbardziej reprezentacyjnej strony, czyli od ul. Nowy Świat. Warszawa ma niewiele aż tak rozpoznawalnych i charakterystycznych miejsc, które każdego dnia uczęszczane są przez tysiące osób. Jednak reprezentacyjna lokalizacja to nie wszystko – staranne wykończenie wnętrz i dbałość o każdy detal to atuty CBF „Nowy Świat” oraz pewność, że oferowana  powierzchnia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających marek.

Podcienia – to przeszklone, nowoczesne lokale usytuowane w podcieniach CBF „Nowy Świat”. Dwa lokale mieszczą się od strony biurowca Nowy Świat 2.0, dwa – od strony Alei Jerozolimskich. Podcienia zapewniają miejsce do funkcjonowania dla kilku znanych lokali: Cuda na Kiju, Zamieszanie, Świetlica Wolności czy Newonce. Pozytywne reakcje gości i duże zainteresowanie potwierdzają, że takie miejsca są potrzebne – a to najważniejszy wyznacznik na współczesnym rynku lokalowym.

Sale konferencyjne:

 • Sala Kinowa – konferencje na 120 osób (150,31 m2, recepcja: 88 m2, szatnia: 20 m2)
 • Sala A – zabytkowa sala konferencyjna na 100 osób (124,95 m2, recepcja: 61,01 m2)
 • Sala A1 i A2 – kameralna sala na spotkanie biznesowe (każda z sal: 20 m2, recepcja: 31,75 m2)
 • Sala B – sala konferencyjna dla 40 osób (81,66 m2, recepcja: 31,75 m2)
 • Sala B1 – prestiżowe miejsce na posiedzenia Rad Nadzorczych (40,02 m2, recepcja: 31,75 m2)
 • Foyer – przestrzeń cateringowa (121,81 m2)

Powierzchnie eventowe:

Dziedziniec – najczęściej wykorzystywany do realizacji dużych przedsięwzięć – koncertów, targów, wydarzeń sportowych czy pokazów mody. Dziedziniec był również wielokrotnie bohaterem polskich i zagranicznych produkcji filmowych.

Taras – atrakcyjna przestrzeń do organizacji imprez plenerowych połączona z Holem Głównym. Sąsiedztwo Muzeum Narodowego, widok na Park na Książęcem oraz bliskość Centrum Giełdowego (siedziby Giełdy Papierów Wartościowych) czynią z tarasu idealną scenerię dla wydarzeń kulturalnych, filmowych, reklamowych i wielu innych.

Hol Główny – ekskluzywne, marmurowe wnętrze tworzy doskonałą przestrzeń dla pokazów mody, gal, wystaw czy targów. Dodatkowym atutem jest wyjście na duży taras z widokiem roztaczającym się na Park na Książęcem i Muzeum Narodowe.

Plac De Gaulle’a – ścisłe centrum Warszawy, otwarta przestrzeń z widokiem na Aleje Jerozolimskie i Muzeum Narodowe. Okolica zachęca do realizacji takich wydarzeń jak: targi, kiermasze, prezentacje luksusowych marek samochodów czy zawody sportowe.

Plac Lorentza – zlokalizowany pomiędzy modernistyczną bryłą Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” a nowoczesnym biurowcem Nowym Światem 2.0, tworzy doskonałe warunki do prowadzenia sesji reklamowych i realizacji filmowych.

LOKALE BIUROWE WARSZAWA | POWIERZCHNIA EVENTOWA WARSZAWA

Tak bogata oferta sprawia, że jesteśmy konkurencyjnym kontrahentem na rynku najmu, a nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Jeśli chodzi o przestrzenie eventowe czy wynajem powierzchni biurowych, Warszawa ma niewiele aż tak prestiżowych lokalizacji. Bezpośrednia bliskość słynnej palmy na rondzie De Gaulle'a i samego centrum Warszawy to niebagatelne zalety, które tylko uświetniają wysoki standard, jaki zachowują wszystkie udostępniane przez nas pomieszczenia i przestrzenie.

Dane kontaktowe
Adres e-mail: 
cbf@cbf.com.pl
Telefon: 
22 661 72 73
Adres: 
ul. Nowy Świat 6/12
Kod pocztowy: 
00-400 Warszawa
Miejscowość: 
Warszawa
Województwo: 
dolnośląskie

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).