Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

JEREMY

Piece i maszyny JEREMY są nie tylko niezawodne i trwałe, są także oszczędne i przyjazne dla środowiska. Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi pozwalającemu na objęcie praktycznie wszystkich procesów produkcyjnych możemy zaoferować naszym klientom kompletną paletę produktów, pozwalającą wyposażyć piekarnię lub cukiernię od A do Z. Klienci stawiający na produkty JEREMY uzyskują przewagę rynkową dzięki optymalnej relacji jakości do ceny i fachowemu doradztwu pozwalającemu na optymalne zorganizowanie procesów produkcyjnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich piekarni oraz cukierni jak i do dużych zakładów przemysłowych.

Marki i specjalizacje:
* Dozowniki wody
* Miesiarki
* Spiralne
* Przesiewacze
* Mąki
* Ubijarki
* Automaty do ciastek
* Dzielarki ciasta
* Dzielarko-zaokrąglarki
* Rogalikarki
* Wałkowarki
* Wydłużarki ciasta
* Zaokrąglarki taśmowe
* Znacznikarki bułek
* Smażalniki pączków
* Piece cyklotermiczne
* Piece modułowe
* Piece obrotowe
* Krajarki chleb
* Pakowarki
* Myjnie pojemnik

Mapa: 
Dane kontaktowe
Adres e-mail: 
jeremy@jeremy.pl
Telefon: 
(22) 614 03 93
Adres: 
Odlewnicza 5
Kod pocztowy: 
03-231
Miejscowość: 
Warszawa
Województwo: 
mazowieckie

JEREMY dysponuje bardzo bogatym parkiem maszynowym. Jako jeden z niewielu producentów posiada własny dział obróbki blachy, obróbki skrawaniem i montażu. Daje to możliwość dużego dostosowania się do klienta i bezpośredniego odpowiadania na jego potrzeby. Filozofia produkcji JEREMY opiera się na dostosowaniu do popytu. Dzięki czemu stany magazynowe, zarówno części, jak i gotowych maszyn, są utrzymywane na odpowiednim do potrzeb rynkowych poziomie. Stanowi to niewątpliwą zaletę - koncentrując się na niewielkich partiach produkcyjnych i wytwarzając tylko to, czego życzą sobie klienci, JEREMY wypracowała elastyczność i szybkość reagowania na potrzeby rynku.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).