Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Profi-Rol - firma od lat specjalizuje się w handlu i montażu porządnych systemów okiennych, które służyć będą Państwu przez lata. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic - sprawnie, skutecznie i fachowo. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i instytucjonalnych.
Jeśli poszukujecie atrakcyjnej, trwałej dekoracji okna, która przy tym w efektywny sposób spełnia funkcje zabezpieczające, trzeba skorzystać z naszej oferty. To rozległy wachlarz pomysłów, dobranych do indywidualnych oczekiwań. Nowoczesne rozwiązania w postaci modnych rolet zewnętrznych, markiz z silnikami elektrycznymi przeplatają się tu z kolorowymi, gustownymi modelami roletek materiałowych, plis czy rolet rzymskich. Stawiamy na materiały wysokiej jakości. Niemniej jednak oferujemy konkurencyjne ceny, porządny montaż i kluczowe merytoryczne doradztwo w trakcie wyboru konkretnego rodzaju osłony.

Dane kontaktowe
Adres e-mail: 
biuro@profi-rol.pl
Telefon: 
796 182 155
Adres: 
Głogowska 24/18
Kod pocztowy: 
53-621
Miejscowość: 
Wrocław
Województwo: 
dolnośląskie

1. Profesjonalny montaż systemów osłonowych;
2. Sprzedaż osłon okiennych: rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, żaluzje (pionowe, poziome), rolety fasadowe, markizy tarasowe i balkonowe;
3. Bezpłatna wycena, pomiar okien;
4. Merytoryczne doradztwo w zakresie doboru systemów okiennych.

Galeria: 
Rolety zewnętrzne

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).