Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Sprawdzona i zaufana hurtownia to podstawa!

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Przy prowadzeniu sklepu detalicznego niezbędne jest dobre źródło zaopatrzenia.

Jeżeli sklep ma mieć duży obrót i generować zyski, musi przyciągać do siebie klientów zróżnicowanym asortymentem. Wielu właścicieli placówek handlowych nawiązuje współpracę z kilkoma hurtowniami, by zaopatrzyć się w różnego rodzaju produkty.

Jest to jednak opcja niezbyt wygodna, wymagająca częstych wizyt w każdym miejscu i przewożenia zamówionego towaru z hurtowni do sklepu. Generuje to koszty paliwa, stwarza konieczność pamiętania o terminach płatności w kilku miejscach, jednym słowem – pochłania czas i środki. Można zaś zaoszczędzić jedno i drugie, decydując się na współpracę z tylko jedną, ale kompletnie wyposażoną hurtownią – hurtownią kompleksową.

Taka hurtownia to właśnie Eurocash. Znajdują się w niej zarówno artykuły spożywcze, jak i środki czystości, wyroby tytoniowe, alkohole, produkty chemii gospodarczej, produkty medyczne (proszki od bólu głowy, plastry, itp.) i inne. Łącznie znaleźć tam można ponad pięć tysięcy produktów z różnych branż. Hurtownia współpracuje z liderami wszystkich kategorii, które są w niej obecne, oraz najważniejszymi producentami lokalnymi.

Co ważne, klienci Eurocash mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Dowiedzieć się o nich można dzięki wydawanemu co dwa tygodnie folderowi, wiadomościom SMS, newsletterowi wysyłanego na skrzynki e-mail oraz bezpośrednio w hali sprzedażowej. Firma oferuje również promocje lojalnościowe.

Profesjonalna obsługa to przede wszystkim zasługa doświadczonego kierownika hurtowni. Eurocash stawia na bezpośrednie relacje między kontrahentami, a na miejscu można zawsze otrzymać ekspercką poradę biznesową.

Hurtownie Eurocash pozwalają na uzupełnienie w każdej chwili towarów poszukiwanych przez klientów, a co za tym idzie, generowanie ciągłego obrotu i płynącego z niego zysku.

Warto podkreślić, że istnieje możliwość zakupu towaru na sztuki, dzięki czemu właściciele sklepów nie muszą ponosić kosztów magazynowania oraz w znaczący sposób ograniczają jednorazowe wydatki.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).