Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Start

Wiem że jest sporo informacji w sieci na ten temat, ale dlaczego nie mielibyśmy stać się kolejnym, skoro mamy większe szanse dotrzeć z tematem do młodych ludzi ;)

Pytanie brzmi: jak zacząć grać.

Od samego początku, gdy zna się tylko słowo "forex" i z niczym się go nie kojarzy.

- Która platforma na początek ?
- Jaka strategia ?
- Inne sugestie, na co warto zwrócić szczególną uwagę śledząc wydarzenia ?

Portret użytkownika Michał Toczyski

Nie ma jednej najlepszej platformy dla wszystkich. Każdy sobie to dostosuje, wybierze "pod siebie". Kwestia właśnie strategii... Warto poczytać sobie blogi o analizie technicznej, fundamentalnej, poszukać o tym w Internecie.

Co do sugestii... warto porównywać ze sobą informacje podawane w mediach i na blogach w różnych krajach, w ten sposób możemy uzyskać bardziej obiektywne spojrzenie na otaczający nas świat. I na sytuacje, w jakiej się znajdujemy. A także polecam nasze artykuły gospodarcze :).

Portret użytkownika Łukasz Kacprowicz

Można w ten sposób rzeczywiście zarobić jakieś większe pieniądze? Jak wypada wielkość ryzyka i możliwych przychodów w porównaniu z GPW?

Portret użytkownika Michał Toczyski

Ryzyko może być większe. Jest większa i szybsza zmienność na rynku. Zauważ jeszcze, że masz tutaj kontrolę 24h na dobę nad kapitałem. Na GPW jest inaczej - tylko podczas sesji. Na giełdzie nie masz wpływu na to, co dzieje się na rynku poza sesją - nie możesz zrealizować transakcji.

Strategia? Weź obejrzyj garść filmików z analizy finansowej na http://www.aktywa.biz/video . Encyklopedia analizy technicznej. + Warto poczytać blogi co po niektórych inwestorów.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).