Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Ruszyło I Ogólnopolskie Badanie Wśród Młodzieży!

Witajcie,

od tygodnia uczniowie Targówka na lekcjach informatyki wypełniają ankiety nt. aktywności młodzieżowej. Pobieżnie przeglądając wyniki co i raz się uśmiecham, widząc obok poważnych, długich wypowiedzi zdania typu "idę na kebaba z kolegą po prawej :>".

I dobrze, że dopisuje nam wszystkim humor. Na podstawie wyników dopracujemy i doszlifujemy nasze kolejne działania. Statystycznie pies z właścicielem mają po trzy nogi, tak więc ciągle dopytujemy się: czego chcecie. Co warto zmienić? Czym się interesujecie? Jakie chcecie zajęcia dodatkowe?

I okazuje się, że nasza młodzież jest mimo wszystko aktywna. Wielu moich znajomych narzeka na brak czasu. Co prawda, Polacy standardowo narzekają, a ja narzekam, że inni narzekają :), ale rzeczywiście uczestniczą w dodatkowych zajęciach, warsztatach, spotykają się, chodzą na imprezy...

Wszystko dobrze, póki nie miesza się do tego nałóg. W tej sprawie nasza dawna przewodnicząca Ola Reyman umówiła radę na czwartek z psychologami - i, żeby nie było, porozmawiać w sprawie współpracy. Zobaczymy, czy warto się angażować w akcje przeciwko używkom, czy może niech się tym zajmą inne, wyspecjalizowane organy.

Tak więc, wypełniajcie badanie sumiennie, uczciwie, bo od tego zależy nasza przyszłość :). W jakimś stopniu - na pewno.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).