Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Platynowe Praktyki Szkoleniowe

Witaj,

Jeśli jesteś: odpowiedzialny, aktywny, uczciwy, lojalny i poważnie podchodzisz do tego, co robisz, mamy dla Ciebie propozycję współpracy.

Szukamy organizatorów, którzy zgromadzą odpowiednią liczbę uczestników na Alternatywne Spotkania Biznesowe i zajmą się ich rejestrowaniem. Firma ESC Poland podeśle szczególnie wartościowe książki do sprzedaży na spotkaniach.

Umieszczamy informację o szkoleniu na stronie PraktykaSukcesu.pl i pomagamy w promocji. Znajdujemy spójnych trenerów i znajdujemy salę szkoleniową, dopóki przyszły organizator się nie usamodzielni. Wspólnie przygotowujemy system i strategię marketingową.

Co więcej, spotykamy się z organizatorami na spotkaniach wewnętrznych, by wymieniać doświadczenia i dalej usprawniać funkcjonowanie ASB. Sądzę, że warto się tym zainteresować. Właściciele biznesu, CEO, menedżerowie i kadra... wszelkie osoby na wyższych stanowiskach potrzebują pewnej umiejętności.

Umiejętności organizacji. To jak dla mnie genialny sposób na zdobycie nowej wiedzy, wymiany doświadczeń, poznawania przedsiębiorczych ludzi. Tyczy się to szczególnie miast, w których nieczęsto można wybrać się na praktyczne szkolenia.

Praktyki są płatne, a kwota zależy od umiejętności i wkładu pracy organizatora.

Szczegóły dotyczące współpracy znajdziesz na oficjalnej stronie Platinum Group. Zapraszamy do kontaktu!

Pozdrawiam,
Michał Toczyski
Akademia Biznesu Sukces PRO

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).