Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Zarządzanie projektami w niewielkich zespołach

Szukam intuicyjnego narzędzia do zarządzania projektami w niewielkich zespołach – max 10 osobowych. Narzędzie powinno mieć przynajmniej następujące funkcjonalności:

-          Możliwość budowania WBS projektów, czyli tworzenie grup zadań, zadań i kamieni milowych,

-          Tworzenie zależności między zadaniami,

-          Przypisywanie wykonawców do zadań

-          Raportowanie czasu pracy przez wykonawców

-          Zarządzanie dokumentacją projektową

Idealnie by było, jakby sie jeszcze Gantt rysował :)

Acha, preferuję rozwiązania online.

Będę wdzięczny za polecenie, bo przeczesuję już neta pół dnia i znalazłem kilka rozwiązań, ale wciąż czegoś brakuje.

Pozdrawiam,

Dominik Domagała

Portret użytkownika nowak zbigniew

Witam! Całkiem niezły jest basecamp, ale nie ma tam czegoś takiego jak gant czy nawet grupy zadań, nie mówiąc już o zależnościach. Dość prostym a jednocześnie spełniającym wszystkie Twoje wymagania jest programik http://www.pm-compass.com. Spróbuj, zwłaszcza że znaczna część funkcjonalności jest za darmo. Mnie się super tego używa w zespole 7 osobowym przy jednoczesnej pracy nad wieloma projektami – każdy wie co ma w danym momencie robić.

Portret użytkownika Michał Toczyski

Witajcie,

Jest jeszcze takie ciekawe rozwiązanie, z którego korzystamy. Nazywa się Open Atrium i służy do zarządzania projektami. Po pewnych modyfikacjach będzie rysował Gantta. Zaimplementowane: zadania i projekty, kalendarz, czat, grupy użytkowników (uprawnienia do dostępu), notatnik (system wiki), wyświetlanie na wspólnym kalendarzu użytkownika wszystkie zadania, które ma do wykonania.

Instalujemy w minutę oprogramowanie dla Klientów na naszych serwerach dedykowanych, robimy kopie bezpieczeństwa, aktualizujemy platformę. Szczegółowo opisałem to na stronie http://www.platinumsystem.pl/ .

Na początku istnienia portalu Mentora.pl włączyłem do niego system projektów i dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i mapy myśli. WIększość jednak przerzuciłem na Atrium, ponieważ lepiej sie do tego nadaje i wygodniej się obsługuje. Wersja demonstracyjna na powyższej stronie.

Pozdrawiam,
Michał Toczyski, Platinum Group

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).