Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

3 powody, dla których powinieneś reklamować się w Internecie

1. Trafiasz do potencjalnych klientów

Wyszukiwarka internetowa jest pierwszym narzędziem, z którego korzystają potencjalni klienci. Potwierdzają to badania przeprowadzone przez IAB Mediascope Europe. Wynika z nich, że aż 98% internautów przynajmniej raz szukało informacji na temat usługi lub produktu w sieci. Internet pomaga klientom znaleźć interesującą ich usługę w swojej okolicy. Mieszkanka Rzeszowa, która chce zadbać o swój wygląd może wpisać w wyszukiwarkę hasło kosmetyczka Rzeszów i nie ruszając się z domu znaleźć swój ulubiony gabinet. Jeśli Twoja firma jest w Internecie, to prawdopodobieństwo, że klient do Ciebie trafi wzrasta nawet kilkukrotnie!

 

2. Jesteś wiarygodny

Wśród internautów od dawna panuje przekonanie, że jeśli nie ma Cię w Internecie to znaczy, że nie istniejesz. Właśnie dlatego użytkownicy tak często korzystają z wyszukiwarki internetowej. Dzięki niej klient może sprawdzić czy interesująca go firma naprawdę istnieje i jest godna zaufania. Zadbaj więc o to, aby Twoja firma znalazła się na portalach i w katalogach branżowych. Jeżeli prowadzisz salon kosmetyczny, dobrym wyborem będzie katalog kosmetyczek. Każda branża posiada swoje własne portale, które są znane w gronie potencjalnych klientów.

 

3. Pokazujesz, że jesteś specjalistą

Nie wystarczy, że jesteś specjalistą w swojej branży i świadczysz usługi na najwyższym poziomie. Najważniejsze jest to, aby wiedzieli o tym Twoi klienci. Zaprezentuj zarówno efekty swojej pracy, jak i posiadaną wiedzę. Dobrym pomysłem jest publikowanie zdjęć oraz filmów, na których pokażesz swoją działalność. Ponadto możesz podzielić się z innymi doświadczeniem pisząc artykuły branżowe na swoją stronę internetową. Dzięki temu pokażesz, że jesteś specjalistą w branży, co pomoże Ci budować pozytywny wizerunek w Internecie.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).