Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl - Potęga Działania. Obudź swoją sprawczą moc - szkolenie, 13.12.2014 Warszawa

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Potęga Działania. Obudź swoją sprawczą moc. Szkolenie dla osób, które chcą osiągnąć sukces, ale nie mogą zacząć. 13.12.2014 Warszawa

Czy zastanawiasz się czasami, jak to jest, że są takie osoby, którym wszystko przychodzi łatwo, osiągają swoje cele niemalże zawsze i wszędzie, prowadzą świetnie prosperujące biznesy niejednokrotnie w branżach, w których inni nie potrafią zarobić nawet złotówki? Czy znasz takie sytuacje, kiedy ktoś, dziś mówi Tobie o swoim pomyśle, a w następnym tygodniu widzisz, jak zamienia go w przysłowiową żyłę złota? I zastanawiasz się: „Co jest grane, dlaczego ja tak nie potrafię? Przecież mam tak samo świetne pomysły, potrafię tak samo zaplanować, wiem jak się sprzedaje i lepiej umiem kierować zespołem”.

Być może próbowałeś różnych sposobów: wstawać wcześniej, czytać więcej, chodzić na szkolenia itp. Ale nie przekładało się to do tej pory na efekty.

Czy można coś z tym zrobić?

Czy są jakieś sposoby, dostępne dla zwykłych ludzi takich, jak ja i ty?

JAK ZROBIĆ TO BEZPIECZNIE I SZYBKO?

Wiele osób nie potrafi opuszczać swojej strefy komfortu, ani jej skutecznie rozszerzać. To naturalne. Zazwyczaj czujemy strach przed nieznanym, czyli zdecydowaną większością działań i zadań, które są właśnie na zewnątrz naszej strefy komfortu.

Ponieważ wszystko czym będę się z Tobą dzielił na szkoleniu przetestowałem na sobie i wiem, że działa, mogę z całą stanowczością zapewnić Ciebie, że to nie będzie rewolucja! Wiesz, jak to jest, kiedy przejdziesz przez rozżarzone węgle, skoczysz ze spadochronem, przebijesz ręką kilka desek. Ogromna adrenalina, emocje, radość i ekscytacja! Wiem, ponieważ też brałem udział w takich szkoleniach. Niestety po tygodniu, góra miesiącu, znów byłem tym samym, zwykłym człowiekiem co przed tym wydarzeniem. Dlatego proponuję coś innego. Coś, co odmieniło moje życie, a teraz pragnę, aby Twoje także nabrało tępa. Wybrałem tylko te rzeczy, te ćwiczenia, te techniki, te metody, które:

 • Działają zawsze i skutecznie i możesz je ze sobą zabrać i używać kiedy tylko będziesz potrzebować
 • Jestem do nich głęboko przekonany, ponieważ sprawdziłem na sobie i wiem, że niemal każdy może z sukcesem je używać
 • Potrafię je Ciebie nauczyć, ponieważ zależy mi włącznie na tym, abyś zdobył umiejętności, a nie teorię
 • Są proste (choć nie zawsze łatwe), więc z pewnością każdy może się ich nauczyć i stosować z powodzeniem
 • Nie są rewolucyjne, tylko ewolucyjne, ponieważ wierzę w metodę drobnych kroczków, którymi można odbyć nawet najdalszą podróż (skoki nie zawsze i nie wszystkim się udają)
 • Naprawdę pomagają, ponieważ nie tylko pochodzą od najlepszych, doświadczonych menadżerów i przedsiębiorców, ale także bazują na najnowszych odkryciach i wiedzy na temat pracy  ludzkiego   umysłu
 • Ponadto sprawdzają się w tych codziennych, zwykłych sytuacjach, od których zależy powodzenie w przeważającej większości planów, projektów i działań.

OTO PROPOZYCJA DLA CIEBIE

To będzie warsztat! Interaktywny i w 100% nastawiony na to, abyś zdobył umiejętności.

Program Szkolenia

 1.       Bezpieczne Poszerzanie Strefy Komfortu – jak zacząć?
 2.       Odkładanie na późnej – jak przestać!
 3.       Wiara w siebie i swoje plany – jak wzmacniać?
 4.       Zarządzanie emocjami – jak je okiełznać?
 5.       Motywacja - jak zacząć i co zrobić by wytrwać?
 6.       Umiejętność uzyskiwania wsparcia, pomocy i zaangażowania od innych ludzi
 7.       Poprawa komunikacji – jak być efektywnym?

Pokażę Tobie, jak zwiększyć efektywność w tych obszarach, nauczę prostych technik i pokażę zestaw narzędzi, abyś już nigdy nie odkładał na później osiągnięcia tego na co zasługujesz, abyś zaczął budować efektywne zespoły i nabrał odwagi do poszerzania strefy komfortu.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA TYM KURSIE

 •   Jak przestać porzucać plany i zacząć działać
 •   Jak uniknąć zawracania tuż przed szczytem
 •   Jak w sekundy zmieniać stres w motywację
 •   Prosta technika, dzięki której odważysz się prosić ludzi o różne rzeczy
 •   Kiedy przestać planować i zacząć działać?
 •   Jak przestać odkładać na później?

CO ZROBIĆ TERAZ?

Zarezerwuj miejsce i opłać kurs.
Już w sobotę 13 grudnia, spotkamy się w Warszawie i być może to właśnie będzie ten dzień, który odmieni Twoje życie?

Trener: Piotr Mazurowski jest Business & Leadership Coachem, trenerem, przedsiębiorcą, mówcą. 20 lat doświadczenia biznesowego, kilkaset godzin szkoleń, od 4 lat konsultuje top menadżerów. Wśród klientów Piotra są znane i cenione firmy: Grupa Atlas, Plannja, Stargres, Jumi, BZA, OXY Line. Jest wykładowcą ASBIRO, SWPS, wielu konferencji biznesowych oraz liderem grup i projektów biznesowych.  Pomógł wielu przedsiębiorcom w pełnym wykorzystaniu potencjału osobistego, a także ich firm. W firmie o obrotach przeszło 500 milionów złotych, uzyskał 40% wzrost obrotów oraz ponad 700 tyś zł oszczędności w skali roku. Prezes innej firmy zmienił życie zawodowe i osobiste co przełożyło się na wzrost obrotów jego firmy o 20% – czyli dodatkowe 20 milionów złotych! Z zarządem Grupy Atlas wypracował strategię przekroczenia 1,5 miliarda złotych obrotów rocznie.

Więcej na: potegadzialania.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).