Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl: Skrzydła Sukcesu, 22 maja 2013, Warszawa

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

„Mądrzy ludzie współpracują, głupi konkurują” – to hasło przyświeca cyklowi konferencji organizowanych pod nazwą Skrzydła Sukcesu. Jest to cykl największych w Polsce networkingowych konferencji dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe, edukować się, rozwijać swoje talenty i promować swoje działalności w grupie przedsiębiorczych mężczyzn oraz przedsiębiorczych kobiet.

Każdy, kto chce dać się poznać, nawiązać nowe kontakty biznesowe lub opowiedzieć innym o swoim biznesie powinien wziąć udział w konferencji.

W trakcie Skrzydeł Sukcesu uczestnicy biorą udział w szkoleniach prowadzonych przez praktyków, od których uczą się np. jak rozwijać swoje talenty, jak działać efektywnie, jak budować zespół. Jest też okazja do poznania gwiazd biznesu, czyli ludzi którzy odnieśli sukces zawodowy i chętnie opowiadają  o tym jak doszli  „od zera do milionera”. Do tej pory uczestnicy poznali m.in. Jacka Lengendziewicza - właściciela Grupy Jordan i Hotelu Galaxy oraz wielu nieruchomości w całej Polsce; Daniela Kubacha – multimilionera, anioła biznesu, właściciela kilkunastu spółek; Karolinę Witek – właścicielkę imperium meblowo-konferencyjnego w podkrakowskiej Modlniczce.

Konferencję wyróżnia przede wszystkim networking, czyli bezpośredni sposób nawiązywania kontaktów biznesowych. Już od momentu przyjścia na konferencję każdy uczestnik poznaje nowych ludzi i może im opowiedzieć o swojej działalności, jak również znaleźć wśród nich nowych partnerów biznesowych, klientów czy współpracowników.  Natomiast w ramach tzw. Loży Biznesu zaprezentują się firmy, które swoją działalnością wspierają małych i średnich przedsiębiorców oraz chcą promować z nami swoją markę oraz na przedstawieniu swojej oferty aktywnie działającym kobietom, które są zainteresowane nowymi rozwiązaniami i stale poszukują nowych dróg zaistnienia w świecie biznesu.

Celem konferencji jest nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, promocja swoich firm, edukacja w zakresie tematów istotnych w biznesie  oraz kreowanie środowiska ludzi aktywnie działających i współpracujących ze sobą.
Najbliższa edycja Skrzydeł Sukcesu w Warszawie odbędzie się 22-V  i będzie głównie skierowana do mężczyzn (Blue City, Business Center przy torze Grand Prix III p.). Gwiazdą biznesu tej edycji jest pani Iwona Majewska Opiełka -  psycholog, specjalista w zakresie kierowania ludźmi, mentor  i doradca dla najwyższej kadry kierowniczej, która opowie o tym „jak być skutecznym mimo wszystko”. W 2000 r. założyła w Polsce Akademię Skutecznego Działania, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem i pryncypialnymi zasadami. Cokolwiek robi, realizuje swoją misję - buduje dobrą energię świata. 

Aby wziąć udział w konferencji, jako uczestnik wystarczy zapisać się na stronie  www.skrzydlasukcesu.pl (zakładka „zapisy”)

Można też jeszcze dołączyć do grona firm, które chcą skorzystać z możliwości promocji i dotrzeć zarówno do zaproszonych osób, jak i do grupy sympatyków Skrzydeł Sukcesu w mediach społecznościowych.

Program Skrzydeł Sukcesu

Data: 22 maja 2013, godz. 16:30 - 21:00
Miejsce: Warszawa, BLUE CITY, Business Center przy torze gokardowym GRAND PRIX, III p. 

16:30-17:00  Rejestracja Uczestników
17:00-17:36  Krzysztof Pilch - "Bezpieczny Biznes".
17:37-18:07  Gwiazda Biznesu - Iwona Majewska-Opiełka - "Jak mimo wszystko działać skutecznie"
18:08-18:23  Przedstawienie Partnerów Skrzydeł Sukcesu
18:24-18:40  Jak prowadzić networking
18:41-19:10  Przerwa na networking + poczęstunek
19:11-19:21 Pokaz sztuki samoobrony Krafmage
19:22-19:42  Franciszek Staniszewski – „Jak bezpiecznie inwestować”.
19:43-20:03  Witold Białek – „Jak znaleźć swój wymarzony smak wina”
20:04-20:24  Gwiazda Wieczoru - ppłk Krzysztof Przepiórka, Prezes Fundacji byłych żołnierzy jednostek specjalnych GROM
20:25-20:45  Nagrody od Partnerów
20:46-21:00  Oficjalne zakończenie + networking

Strona internetowa: www.skrzydlasukcesu.pl
Facebook: http://www.facebook.com/#!/SkrzydlaSukcesu

 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).