Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Prawo Rytmu

Michał Toczyski | Wiedza dla Sukcesu

Świat funkcjonuje zgodnie z zasadami harmonii i rytmu. Jeżeli potrafisz w swoim życiu zastosować te zasady, będzie to działać jak wzmacniacz tego, co zechcesz w życiu dokonać.

Na przykład, jeśli żołnierze idą równym krokiem przez most, to może się on zawalić. Jeśli natomiast szłoby tysiąc razy więcej wojska przez ten sam most, ale nierównym krokiem, nic się nie stanie.

Jaki z tego wniosek? Że tysiąc razy większa siła działająca chaotycznie, jest słabsza od tysiąc razy mniejszej, działającej rytmicznie.

Zastosuj to prawo w swoim życiu, a osiągniesz sukces.

Jeżeli chcesz zostać sportowcem trenuj codziennie w tym samym czasie. To samo jeśli chcesz zostać artystą, naukowcem, wynalazcą, czy człowiekiem biznesu.

Portret użytkownika Michał Toczyski

No właśnie, nieraz zapominamy o regularności. O stałym zajmowaniu się daną dziedziną. Szczególnie w biznesie, gdy nie widać pieniędzy od razu, brakuje nieraz motywacji, przez co tak wiele osób daje sobie z tym spokój. Wytrwałość i konsekwencja w działaniu, źródło sukcesu.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).