Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Festiwal Przedsiębiorczości Boss-Nowy Sącz

W terminie 14-15 kwietnia w Wyższej Szkole Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS.

Tegoroczny Festiwal Przedsiębiorczości BOSS w Nowym Sączu ma być dużym wydarzeniem medialnym, podkreślającym, że kreacja postaw przedsiębiorczych stanowi nie tylko o osobistym sukcesie młodych ludzi ale także leży u podstawy mocnej i dynamicznej gospodarki polskiej.

Tematem przewodnim Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS w Nowym Sączu będzie „Innowacyjność, jako podstawa nowoczesnej przedsiębiorczości”, a Gościem Honorowym i tytułowym BOSS-em Pan Roman Kluska.

Harmonogram Festiwalu:

Środa 14.04.2010

08:00-11:00 Szkolenie certyfikowane – CISCO – Moduł I (aula 121 C)
Technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT), konieczne, aby zbudować i prowadzić firmę. Jak założyć stronę internetową pozwalającą, prowadzić handel elektroniczny i jak wykorzystać Internet do celów marketingowych.

11:00-11:30 Wykład – Miasteczko Multimedialne – prezentacja działalności (aula 121 C)

12:00-14:00 Wykład – Prelekcja Romana Kluski (aula 010 C)

15:00-17:00 Szkolenie certyfikowane – Nowosądecki Inkubator Przedsiębiorczości (sala 124 C)Pozyskiwanie kapitału z Funduszy Unii Europejskiej oraz pozyskiwanie kapitału na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Funduszu Pracy.

Czwartek 15.04.2010

08:00-11:00 Szkolenie certyfikowane – CISCO – Moduł II (aula 121 C)
Podstawy marketingu Twojej firmy, w tym jak stworzyć skuteczny plan marketingowy i jak zaplanować oficjalne otwarcie firmy. Rozwój działalności i radzeniu sobie z problemami. Zalety i wady handlu zagranicznego i co należy wiedzieć o eksporcie.

11:30-14:00 Szkolenie – Techniki perswazji - Tomasz Zacłona (aula 121 C)

14:00-16:00 Szkolenie – Marketing interaktywny – Piotr Friedberg z Pride & Glory (aula 121 C)

Zapisy proszę kierować na adres:
festiwalprzedsiebiorczosciboss[at]gmail.com , w tytule podając temat szkolenia a w treści imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i nazwę uczelni.

Informujemy również, iż załoga mentory będzie obecna na tym festiwalu i dla osób które z różnych przyczyn nie będą mogły być obecne na festiwalu przygotujemy reportaż z wydarzenia.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).