Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl - Festiwal BOSS, 1-10 kwietnia 2014, Warszawa

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Jesteś przedsiębiorczy? Masz pomysł na biznes? Szukasz wartościowych szkoleń, które dadzą Ci solidny zastrzyk motywacji oraz przygotowanie merytoryczne do Bardzo Odpowiedzialnego Startu w Samodzielność?

Festiwal BOSS to wydarzenie właśnie dla Ciebie!

Festiwal BOSS - Rozwój, Kariera, Sukces - to ogólnopolska inicjatywa Studenckiego Forum Business Centre Club organizowana corocznie w największych ośrodkach akademickich. Podczas XI edycji festiwalu przez 10 dni studenci warszawskich uczelni wyższych będą mieli okazję do spotkań z przedstawicielami biznesu, tworzenia nowej sieci kontaktów oraz czerpania inspiracji i praktycznych wskazówek biznesowych od ekspertów.

Festiwal BOSS to platforma dyskusji społeczności akademickiej z biznesem, pokazanie alternatywnych ścieżek budowania kariery i sposobów zwiększania konkurencyjności na rynku pracy. To miejsce spotkań aktywnych młodych ludzi, którzy uważają, że “Jutro należy do ludzi działających od dzisiaj”.

To wszystko, a nawet więcej w dniach 1 - 10 kwietnia 2014 na czterech warszawskich uczelniach wyższych (Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Akademia Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas) w 10 modułach tematycznych.

Zainwestuj swój czas, zdobądź umiejętności, które wyróżnią Cię wśród innych. Zainspiruj się i przejdź do działania. Zarejestruj się bezpłatnie na http://warszawa.festiwalboss.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).