Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

STARTAPOWY 2016 ROK

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Ten rok był dla strat-upów wielkim wyzwaniem. W 2015 roku inwestorzy chętnie lokowali swoje pieniądze w branże: aplikacji mobilnych, e-commerce i druku 3D. Prognozy na rok 2016 wskazują, że przedsiębiorcy w Europie zaczynają zwracać uwagę na projekty związane
z dziedziną technologii finansowych, dostaw towarów, opieki zdrowotnej i edukacji.

 

Jak zaprezentować swój biznes w łatwy i przejrzysty sposób? Jedną z najbardziej innowacyjnych aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem jest specjalistyczne narzędzie biznesowe BPlanner.eu. Bierze udział w kształtowaniu nowoczesnego ekosystemu startupowego w Polsce i zagranicą. Aplikacja szczególnie jest przydatna w początkowej fazie oceny przedsięwzięcia, gdy nie dysponujemy wystarczającą wiedzą na temat budowania własnego przedsiębiorstwa. Mamy możliwość dostępu do Bazy Wiedzy, który uzupełnia wiedzę z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz budowania marki, finansowania projektów i wprowadzania firmy na rynek. – komentuje Agata Kukwa – Communications Director firmy Black Pearls VC. Dzięki Bplanner.eu można wejść na rynek w dynamiczny i innowacyjny sposób. Aplikacja umożliwia przeanalizowanie swojego pomysłu pod kontem konkurencji oraz skonfrontowania swojego pomysłu z najnowszymi trendami - dodaje.

 

A najciekawszym trendem ostatnich trzech lat to przedsięwzięcie dotyczące Bitcoinów. Bitcoin to wirtualna waluta, która nie jest emitowana przez żaden bank czy państwo. Można nią płacić w sklepach, restauracjach oraz punktach usługowych, co ma formę anonimowej transakcji. Każdy może wypuścić pule bitcoinów, o ile ma możliwości techniczne. Około tysiąc firm w Nowym Jorku przyłącza się każdego tygodnia do grupy akceptującej bitcoiny, więc określa się je jako przyszłość naszego świata.

 

Prognozy na rok 2016 stawiają na internet rzeczy, czyli komunikacji między urządzeniami. Pojawi się również coraz więcej projektów z branży medycznej. Dominującym trendem będzie e-commerce i jego mobilna odmiana.

 

Obecnie Polska jest liderem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej pod względem liczby start-upów, a także warunków do ich rozwoju, dlatego warto wypróbować innowacje
i postawić na aplikację do budowania biznesu jakim jest Bplanner.eu

 

Docieramy do szerokiej publiczności, każdego dnia, na całym świecie przez:

Web - http://bplanner.eu/

Facebook - https://www.facebook.com/bplannereu

Twitter - https://twitter.com/bplannereu

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).