Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Centrum monitorowania alarmów dostępne z każdego miejsca

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Dzisiaj za pomocą telefonu możemy obsłużyć większość bieżących zadań - zaplanować spotkanie, wykonać operację bankową, zamówić jedzenie, taksówkę czy zrobić zakupy. Technologia umożliwiła nam skupienie codziennych czynności w jednym urządzeniu z dostępem do Internetu. Dzięki usłudze znanej jako SaaS (Software as a Service), Sieć umożliwia nam również... zdalny monitoring. Wirtualna platforma do monitorowania firmy? Jak najbardziej!

Jeśli jest Ci potrzebne intuicyjne rozwiązanie do monitorowania firmy, mieszkania, domu czy pojazdu, zapomnij o wydatkach na dodatkowy sprzęt, routery, serwerownie i monitory. W praktyce Twój telefon może stać się mobilnym centrum monitorowania alarmów. Safestar, oprogramowanie do monitorowania firmy autorstwa DMSI, umożliwia nam zdalne monitorowanie alarmów, wideo oraz gps. Do tego zapewnia dodatkowe funkcje takie jak np.  np. łączność głosowa VoIP, książki ochrony, automatyczne raporty, alerty i wiele, wiele innych. Wszystko w zależności od pakietu, który wybierzemy, by spełniał nasze potrzeby. Aplikacja mobilna SafestarGO umożliwia podgląd kamer i alarmów, jak również usprawnia współpracę ze stacją monitoringu. System Safestar jest przede wszystkim dedykowany dla firm sieciowych - takich, w których mamy kilka, kilkanaście czy nawet kilkaset placówek, kamery, alarmy i samochody - wtedy ukazuje w pełni swój potencjał skupiając kontrolę bezpieczeństwa w jednym miejscu.

Software do monitoringu firmy, którego nie musisz instalować

Dzięki temu, że software do monitorowania firmy znajduje się w chmurze, nie musimy nic instalować. Wszelkie aspekty techniczne stoją po stronie operatora SaaS - my musimy jedynie wykupić usługę i możemy jej używać jak własnej. Wystarczy nam dostęp do Sieci i przeglądarka internetowa. Całe oprogramowanie do monitorowania firmy jest zintegrowane w kilku aplikacjach, które włączamy z poziomu przeglądarki i to właściwie wszystko - już mamy dostęp.

Łatwa w obsłudze platforma do monitoringu firmy

Dzięki możliwości nadzoru dostępnej z praktycznie każdego miejsca, w którym mamy dostęp do Sieci, aplikacja do monitoringu firmy Safestar jest bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem. Zdalny monitoring to również wysoce opłacalne rozwiązanie, które nie wymaga od nas zakupywania właściwie żadnych dodatkowych usług czy sprzętu.

Oprogramowanie do monitoringu firmy i nie tylko

Niezależnie od tego, czy prowadzisz duże przedsiębiorstwo, sklep wielkopowierzchniowy, zarządzasz siecią magazynów czy po prostu chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu - Safestar to zintegrowany system, który umożliwia zdalną kontrolę nad monitoringiem nawet za pomocą telefonu. Safestar to profesjonalny system dla firm ochrony do kompleksowej obsługi centrów monitoringu. Rozwiązanie można wdrożyć bardzo szybko, a wyspecjalizowani pracownicy DMSI przeprowadzą nas przez wszystkie wymagane procedury i objaśnią wszelkie funkcjonalności.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).