Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

KOBIETA W BIZNESIE - KRAKÓW - 26.10.2017

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

II Urodziny. Jak efektywnie zbudować markę osobistą, by odnosić sukcesy w biznesie?

26 października, wieczór, hotel Hilton Gardenn oraz sto przedsiębiorczych kobiet świętujących 2. urodziny Projektu Kobieta w Biznesie. Zarówno jak w poprzednich edycjach „Kobieta w Biznesie” trener Kaizen i umiejętności miękkich oraz organizator wydarzenia, Aneta Wątor, zadbała o to, by uczestniczki poznały specjalistów motywujących do działania oraz przede wszystkim uczących sprzedaży.

Kobieta w Biznesie to cykl spotkań organizowanych na terenie całej Polski, które jak ogłosiły media “pokochały przedsiębiorcze Polki”. Skierowany jest do kobiet posiadających małe i średnie biznesy, które chcą efektywnie się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe kontakty.

Ostatnie październikowe spotkanie rozpoczęło się networkingiem. wystąpieniem gościa specjalnego, podczas którego uczestniczki chłonęły wiedzę biznesową, aby wykorzystywać ją później w praktyce. Tym razem, był nim przedsiębiorca Piotr Mosio - współtwórca i właściciel mobilnej aplkacji CRM z Grywalizacja, który szkolił, inspirował, trenował i zbudował zespół 50 000 ludzi w ponad 30 krajach na 5 kontynentach. Podczas spotkania dzielił się wiedzą jak sprzedawać i tworzyć zespoły męskim okiem. Pokazał jak budować biznes, by nie marnować czasu i zyskać jak najlepsze rezultaty w jak najszybszym tempie. Szczególną wartością dla uczestniczek było pokazanie na własnym przykładzie błędów, których nie należy powtarzać.

Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie uczestniczek Programu Rozwoju Liderek. Każda z kobiet opowiadała o tym, czym zajmuje się, jak rozwija siebie i swoją działalność dzięki Programowi. Następnie przyszedł czas na przerwę i networking, czyli znaczącą część spotkań, podczas której uczestniczki pokrótce opowiadały o tym czym się zajmują, promując swój biznes oraz zdobywając nowe klientki i partnerów biznesowych. Przyszedł również czas na tzw. wisienkę na torcie, czyli wystąpienie Anety Wątor. Organizatorka wydarzenia opowiadała uczestniczkom jak zbudować markę osobistą w 6 krokach, by rozwijać siebie i swój biznes. Podczas drugiej przerwy i aktywnego networkingu, spotkanie osłodził efektowny  tort urodzinowy.

Przedostatnim punktem wydarzenia był wywiad z gościem specjalnym, Piotrem Mosio, który odpowiedział na takie pytania jak…

  • Jak rozwinąć swój biznes?
  • Co zrobić, aby przestać się bać sprzedaży?
  • Jak efektywnie budować zespół?

Świętowanie 2. urodzin Projektu Kobieta w Biznesie zakończyło się losowaniem wspaniałych nagród, jakie przygotowała organizatorka spotkania Aneta Wątor wraz z jej zespołem oraz partnerami. Sukces Projektu Kobieta w Biznesie przypieczętowany i uczczony został kolacją VIP z Anetą Wątor, gościem specjalnym oraz uczestniczkami Programu Rozwoju Liderek.

Kolejne spotkanie  we Wrocławiu, Gdyni i Krakowie odbęda się według poniższego harmonogramu:

Terminy spotkań Kobieta w Biznesie:
23.11 Wrocław
7.12 Gdynia
14.12 Kraków
11.01 Warszawa
Istnieje ograniczona liczba miejsc - nie czekaj i dołącz do grona ambitnych kobiet biznesu! Pozwól sobie na rozwój i zakup bilet już dziś!

O projekcie:
„Kobieta w Biznesie” gromadzi na spotkaniach około stu przedsiębiorczych krakowianek, które chcą rozwijać swoje kompetencje biznesowe i budować wartościowe sieci kontaktów.
Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniem specjalistycznym (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem. Jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).