Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl: e-Targi Business & Education, 21 czerwca - 8 lipca 2013

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Państwa czas jest dla nas bardzo cenny, dlatego wykorzystujemy siłę i możliwości internetu, aby pełną ofertę edukacyjną uczelni, szkół językowych i firm szkoleniowych oraz wydawnictw i księgarni zebrać dla Państwa na jednej platformie.

e-Targi Edukacyjne Business & Education to nowoczesna platforma internetowa skierowana do osób szukających nowych możliwości edukacyjnych. Aktualna oferta edukacyjna uczelni wyższych oraz renomowanych szkół językowych i ośrodków edukacyjnych zaprezentuje ofertę skierowaną do osób chcących poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Dzięki e-Targom Business & Education w jednej chwili zdobędą Państwo wszystkie niezbędne informacje pozwalające wybrać najbardziej dopasowaną  do Państwa potrzeb ofertę.

Na e-Targach będą Państwo mogli poznać oferty najlepszych szkół językowych w Polsce, między innymi Sprachcaffe - organizatora zagranicznych wyjazdów językowych, działającego na rynku od 1983 roku. Pełną ofertę skierowaną do osób młodych (13-21 lat), dorosłych (21+) i starszych (seniorzy) znajdą Państwo na stronie naszych e-Targów oraz na stronie http://www.sprachcaffe.com/

Kursy biznesowe w Sprachcaffe to kursy obejmujące 30 lekcji tygodniowo i skupione są głównie na aspekcie stricte biznesowym. Nacisk kładziony jest na wszystkie elementy nauki jak i na specjalistyczne międzynarodowe słownictwo. Największą zaletą tego typu kursów jest szansa na nawiązanie nowych międzynarodowych kontaktów z osobami np. z Ameryki czy Azji. Odbyty kurs potwierdzony jest oficjalnym certyfikatem.

Dodatkowo na e-Targach będzie możliwość zapoznania się z ofertami firm doradczo-skoleniowych takimi jak Athlon Development - to innowacyjna marka na rynku usług doradczo–szkoleniowych w Polsce. Firmę tworzą menedżerowie i praktycy biznesu z dużym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i HR, zdobytym w projektach rozwojowych dla mocnych marek krajowych i międzynarodowych.
Athlon Development łączy sprawdzone, najlepsze praktyki biznesowe z odkryciami współczesnej nauki. Oferta merytoryczna oparta jest na unikalnym 12-to sektorowym modelu kompetencyjnym Athlon, inspirowanym badaniami psychologicznymi oraz biznesowymi i interdyscyplinarnymi doświadczeniami zespołu specjalistów Athlon DEVELOPMENT. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie naszych e-Targów oraz na http://athlondevelopment.pl/

Zaprszamy na stronę: e-Targi Business & Education 2013

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).