Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl i Scorise - Business lunch – Jak dobierać sobie ludzi, aby Twój biznes rósł, 29 Wrzesień 2015, Warszawa

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

29 września w Warszawie odbędzie się otwarte spotkanie Polish Business Club. Gość specjalny – Piotr Sołtys, dyrektor generalny Vantis Holding, odpowie na pytanie przewodnie spotkania – jak dobierać ludzi, aby firma mogła się efektywnie rozwijać? Spotkanie będzie miało formułę business lunchu połączonego z networkingiem.

Polish Business Club co miesiąc organizuje spotkania, które mają na celu promowanie przedsiębiorczości i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Wrześniowe spotkanie będzie poświęcone odpowiedniemu doborowi pracowników i współpracowników, tak aby firma wykorzystywała pełnię swojego potencjału. Odbędzie się ono 29 września w restauracji Villa Foksal na warszawskim Powiślu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi:

  • Jak dobierać odpowiednie osoby do odpowiednich zadań?
  • Jak skonstruować system charakterologiczny zespołu?
  • Jaki wpływ na rezultaty jednostki ma odpowiednio zdefiniowany "kontekst organizacji"?
  • Jak zbudować zaangażowanie zespołu na najwyższym poziomie?
  • Jakie cechy osobowości są fundamentem długoterminowej współpracy biznesowej?
  • Na czym polega naukowa definicja "Firmowego Dupka" i dlaczego trzeba ją znać?

Gościem specjalnym spotkania jest Piotr Sołtys, CEO Vantis Holding. Sołtys to pomysłodawca programu gospodarczego „Organizacja Społecznie Zaangażowana” realizowanego przez Instytut Certyfikacji Podmiotów Społecznie Odpowiedzialnych. Współtwórca platformy networkingowej Business Connect, właściciel agencji marketingu internetowego Epronet, prezes zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców. Vantis Holding to grupa kapitałowa, której celem jest rozwój kolejnych, innowacyjnych projektów biznesowych poprzez dedykowane spółki portfelowe. Vantis Holding rozwija się w modelu współpracy partnerskiej, opartej o system rekomendacji biznesowych.

Agenda spotkania:
11:45 – Rejestracja na wydarzenie
12:00 – Rozpoczęcie wydarzenia
Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club
12:30 – Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba)
13:00 – Krótka przerwa networkingowa
13:15 – Piotr Sołtys "Jak dobierać sobie ludzi, aby Twój biznes rósł!"
14:15 – BusinessLunch & networking
15:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość prezentacji swojej firmy przed pozostałymi obecnymi, prowadzenia networkingu i wysłuchania prelekcji.  Rejestracja uczestników jest możliwa pod tym adresem: http://warsaw.plbclub.pl. Opłata za uczestnictwo (uwzględniająca dwudaniowy posiłek) to 80 zł brutto. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC. Zapraszamy do rejestracji i przybycia!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).