Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl - Przedsiębiorczość inaczej, czyli biznes z pasją, który wspiera Twój styl życia, 19 listopada, Warszawa

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Polish Business Club przy współpracy z Humańska 8 Sp. z o. o. zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biznesowe w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Przedsiębiorczość inaczej, czyli biznes z pasją, który wspiera Twój styl życia.

Nie macie pieniędzy na realizację swoich marzeń? Ile razy słyszeliście, że pieniądze nie rosną na drzewach? Że żeby do czegoś dojść w życiu trzeba na to bardzo ciężko pracować i stale budować swoją pozycję na rynku?

Już 19 listopada o 15:00 zarezerwuj swój czas na jedyne w swoim rodzaju spotkanie biznesowe. Zapraszamy na Humańską 8 w Warszawie!

Magda Bębenek podzieli się swoimi doświadczeniami zawodowymi, które odbiegają od wszystkiego, czego uczy się nas o biznesie, a dzięki którym tworzy życie na swoich warunkach i na swój rachunek. Opowie o podróżach, biznesie, pisaniu i marketingu - wszystko z rozbrajającą szczerością, dużą świadomością i niezawodnym poczuciem humoru.

Kim ona jest? To Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2014. Autorka i trenerka, Podróżniczka, Inicjatorka projektów kobiecych, Inspiratorka.

Polka, która potrafi i która pokazuje kobietom z całego kraju, że i one potrafią. Spiker m.in. TEDxWSB („Sfinansuj marzenia spełniając marzenia innych”), Akademii Kobiet Sukcesu i Charmsów Biznesu, szkoliła i współpracowała m.in. z AstraZeneca, Hewlett Packard, Stołecznym Forum o Przedsiębiorczości (SFoP), Siemens i Valeo.

Jak podaje biznesmam.com: “Magda Bębenek ma odwagę, by robić to, co sprawia jej przyjemność. I namawia do tego wszystkich wokół. Sukces to przede wszystkim szczęście. To też życie po swojemu, życie szczere i autentyczne.”

Bezpłatna rejestracja na stronie www.stp.plbclub.pl

Ilość miejsc ograniczona, więc nie pozwól, aby ominęło Cię to spotkanie!

Twoja inwestycja to tylko Twój czas. Gwarantujemy, że z tego spotkania wyjdziesz bogatszy o inspirujące wskazówki biznesowe, wypijesz kawę z potencjalnymi Klientami i zdobędziesz wiele wartościowych wizytówek!

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość do zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Przedsiębiorco! Kto ma lepiej wypromować Twoją firmę jak nie Ty sam?

Do zobaczenia na Humańskiej 8!

AGENDA SPOTKANIA:

19.11.2014

Humańska 8 w Warszawie

14:45 - Rejestracja na wydarzenie

15:00 - Godzina rozpoczęcia wydarzenia

  • Wystąpienie Sławomira Stańczuka – Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

15:30 - Przedstawienie działalności uczestników spotkania. Zaprezentowanie siebie i własnej firmy (1 min/os.)

16:00 - Przerwa kawowa & Networking

17:00 – Panel prelegencki:

  • Magda Bębenek - “Przedsiębiorczość inaczej, czyli biznes z pasją, który wspiera Twój styl życia.”

18:00 - Podsumowanie i zakończenie spotkania

 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).