Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Szkolenie Excel – nie tylko dla analityków

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Dążysz do stałego rozwijania własnych kompetencji? Samorozwój jest dla Ciebie najważniejszy? Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać ze szkolenia Excel.

Excel umożliwia tworzenie zaawansowanych tabeli przestawnych czy skomplikowanych obliczeń, dlatego stosuje go w pracy niemal każdy analityk. Nie oznacza to jednak, że nie przydaje się również pracach innego rodzaju. Zgodnie z danymi statystycznymi aż 80% użytkowników programu wykorzystuje zaledwie 20% jego możliwości. A tak naprawdę praca większości pracowników biurowych mogłaby zostać usprawniona dzięki szkoleniu Excel. W czym mógłby pomóc Excel Tobie? Czego nauczyłoby Cię szkolenie Excel? Czy warto się na nie wybrać?

Co daje szkolenie Excel?

Znajomość programów należących do pakietu Microsoft Office stanowi podstawę dobrego CV. Niemalże każda praca biurowa wymaga ich stosowania, dlatego ciężko będzie Ci znaleźć dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę bez tej umiejętności. O ile Word czy Outlook nie wymagają przesadnie dużo czasu, by opanować ich obsługę, to o Excelu można powiedzieć, że to już wyższa szkoła jazdy. Jednakże uczestnictwo w szkoleniu Excel pozwala na nabycie tej jakże istotniej dla pracodawców umiejętności w przystępnej formie i krótkim czasie. Dzięki szkoleniu Excel będziesz mógł usprawnić swoją pracę, a w dodatku stanie się ona bardziej wydajna.

Możliwości programu, czyli czego uczy szkolenie Excel

Szkolenie Excel na poziomie podstawowym pozwala na opanowanie formatowania komórek, uczy najprostszych funkcji liczących, filtrowania danych, tworzenia prostych wykresów czy odwołań. Z kolei kurs na wyższym poziomie zaawansowania nauczy Cię unikania błędów i sprawdzania poprawności danych, wielu przydatnych funkcji nie tylko matematycznych, ale również statystycznych czy tekstowych, a także zarządzania bazami danych. Te umiejętności prawdopodobnie w zupełności wystarczą Ci do sprawnej obsługi Excela w Twoim miejscu pracy.

Widzisz? Nie musisz być wcale analitykiem, by korzystać z arkuszy kalkulacyjnych. Szkolenie Excel przydaje się również pracownikom biurowym, których praca ma niewiele wspólnego z analizą danych!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).