Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Sztuka ustalania celów i zatrudniania właściwych pracowników

Michał Toczyski | Wiedza dla Sukcesu

Tajemnicę poznają uczestnicy Alternatywnych Spotkań Biznesowych już 22 września w Łodzi i Wrocławiu.

Wokół tej inicjatywy gromadzą się osoby zainteresowane rozwojem firmy, kariery i nawiązywaniem owocnych kontaktów. Spotkania szkoleniowe odbywają się równolegle w różnych miastach Polski. Prowadzą je doświadczeni trenerzy i przedsiębiorcy z sektora MSP.

Zbliżają się dwie godziny, podczas których zostaną poruszone tematy ustalania celów (Wrocław) i zatrudniania odpowiedzialnych pracowników (Łódź). Bowiem jednym z największych błędów, jakie napotykają przedsiębiorcy jest brak określania konkretnej misji i wizji działalności.

Przekłada się to na przygotowanie strategii i jakość zarządzania firmą. Kiedy właściciele nie ustalą celów, które rzeczywiście chcą zrealizować, angażują się często w wiele pobocznych, niedochodowych projektów.

Pamiętajmy także o drugiej ważnej sprawie - rekrutacji personelu. Mówi się wiele o kryzysie finansowym i zwalnianiu pracowników. Jednak media milczą w sprawie znalezienia właściwych ludzi na etat. W setkach gazet i tysiącach portali internetowych możemy znaleźć oferty pracy – dla menedżera, specjalisty public relation, programisty...

Godziwe wynagrodzenie, wielkie możliwości, „współpraca w młodej, dynamicznej firmie”. A chętnych brak. Szczególnie tych z wiedzą i doświadczeniem. Do zadań przedsiębiorcy należy stworzenie zdolnego, współpracującego ze sobą zespołu. I właśnie to często blokuje start upy przed wypłynięciem na głębokie wody.

Niech każdy pracownik zna cel firmy. To właśnie brak komunikacji zabija wiele przedsiębiorstw. Powyższe tematy poruszą trenerzy podczas najbliższych Alternatywnych Spotkań Biznesowych 22 września we wtorek o godzinie 18:00.

Zapisać można się poprzez stronę: http://praktykasukcesu.pl . Składka wynosi 10 złotych na pokrycie kosztów organizacji.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).