Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Securise

Podstawowym profilem aktywności przedsiębiorstwa Securise jest pomoc odnosząca się do interpretacji przepisów prawnych Twojej firmy w szczególności weryfikacji regulaminów pod kątem obecności w nich klauzul abuzywnych. Jeżeli prowadzisz sklep on-line i nie masz pewności, że Twój regulamin nie narusza klauzul niedozwolonych, Securise zweryfikuje go za Ciebie. Kadra prawników na bieżąco analizuje wszelkie nowe obostrzenia z UOKIK, które ukazują się niemal codziennie.

Nasza grupa pomoże Ci również zarejestrować zbiory danych u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Praca ta jest niezbędna w przypadku prowadzenia newslettera, bazy danych z informacjami o kontrahentach. W każdym z tych przypadków powinieneś stosownie chronić te dane, rejestrując zbiory danych w GIODO. Nasza firma sporządzi to za Ciebie, chroniąc Cię na wypadek kontroli i opracowując całkowitą dokumentację związaną z poszerzającymi się procesami rejestracji.

Mapa: 
Dane kontaktowe
Osoba kontaktowa: 
Michał Toczyski
Adres e-mail: 
office@scorise.com
Telefon: 
+48 693 909 585
Adres: 
Domaniewska 47/10
Kod pocztowy: 
02-672
Miejscowość: 
Warszawa
Województwo: 
dolnośląskie

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).