Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Gospodarka

Handel walutami - co powinniśmy wiedzieć na ten temat?

office | Przestrzeń dla biznesu

Handel walutami to jeden z bardziej efektywnych sposobów na to, by pomnożyć posiadane oszczędności. Żeby jednak tak było, musimy pamiętać o ryzyku, jakie jest z tym związane.

Proszek miedzi – dlaczego warto wykorzystywać miedź w tej postaci?

office | Przestrzeń dla biznesu

Miedź znana pod symbolem Cu jest niezwykle cennym materiałem, który można spotkać w różnych formach –  używana jest jako ciało stałe oraz

Czy warto inwestować w gotowe stanowiska zrobotyzowane?

office | Przestrzeń dla biznesu

Zdaniem przedsiębiorców z różnych branż produkcyjnych, automatyzacja oraz inwestycja w gotowe stanowiska zrobotyzowane stanowi klucz do utrzymania i poprawienia pozycji na rynku. Roboty przemysłowe coraz częściej pojawiają się w ofercie firm budujących urządzenia i linie produkcyjne, dlatego jest w czym wybierać. Przed wdrożeniem przez inwestora zautomatyzowanych metod produkcji, należy przede wszystkim przeprowadzić dokładną analizę pojedynczego procesu bądź całego cyklu produkcyjnego. Kluczowym elementem we wdrażaniu nowego stanowiska na czele z robotem przemysłowym, jest również wsparcie inwestora doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnym podejściem do całego przedsięwzięcia.

Tłumaczenie artykułów naukowych to prawdziwa sztuka

Odpowiednio przetłumaczony tekst może sprawić, że nasza praca zostanie doceniona.

Jak przygotować się do matury ustnej z języka angielskiego?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Matura ustna z języka angielskiego dla wielu uczniów jest bardzo stresującym przeżyciem.

Rynek reklamy (internetowej) w Polsce

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Polski rynek reklamy w internacie w pierwszym kwartale tego roku wart był 485 mln zł, czyli o 9 proc. więcej niż w tym okresie ub.r. - wynika z badania IAB AdEx, przeprowadzonego przez PwC dla IAB Polska. Natomiast z szacunków ZenithOptimedia wartość rynku reklamowego w Polsce w całym roku wzrośnie o 1,9%. Łączne wydatki na reklamę wyniosą 7,27 mld zł netto.

Jak nawiązać współpracę z hurtownią?

office | Przestrzeń dla biznesu

Posiadasz sklep spożywczy i chcesz, żeby działał on sprawnie? To możliwe, jednak musisz zadbać o kilka rzeczy, żeby osiągnąć ten cel. Istnieje kilka podstawowych kroków, którymi każdy właściciel sklepu musi się zająć, a które potem pozwolą na sprawne i poprawne funkcjonowanie ich sklepów. Przekonaj się, jak one wyglądają i co dokładnie musisz zrobić.

Producent chemii cynkowej może zapewnić odbiór odpadów cynkowych?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Chemia cynkowa to specjalistyczna grupa produktów, więc słusznie może się wydawać, że najlepszym operatorem do odbioru odpadów cynkowych będą firmy, które zajmują się produkcją tego typu wyrobów chemicznych. Co jest do tego potrzebne i dlaczego każde przedsiębiorstwo korzystające z tego rodzaju chemii ma obowiązek zagospodarowywać odpady?

Serwery VPS – poznaj różne ich rodzaje

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Serwer VPS to rozwiązanie pośrednie między hostingiem współdzielonym a serwerem dedykowanym. VPS warto wziąć pod uwagę przy szybko rosnących projektach. Należy jednak wiedzieć, że dostawcy proponują różne typy serwera VPS.

Chemia cynkowa - na którego producenta postawić?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Jeśli potrzebna jest nam chemia cynkowa, warto zgłosić się do producenta z doświadczeniem. Takiego, który skoncentruje się na potrzebach i oczekiwaniach Klienta, a współpraca będzie przebiegać sprawnie i otrzymamy dokładnie to, czego oczekujemy.