Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Nie sprzedawaj

Jeśli słyszałeś już od wielu osób, że powinieneś nauczyć się sprzedaży... Czy przekonywano Cię do poznania "technik tajemnej perswazji"? Mówię temu STOP!

Warto znać sztukę manipulacji. Nie chcę jednak, byś w internecie sprzedawał nasze produkty. Chcę natomiast, byś je PRZEDsprzedawał.

A co to oznacza?

Odłóż wszelkie "amerykańskie" oferty na bok. Owszem, zachodni sławni marketerzy odznaczają się lekkim piórem i ciekawym sposobem pisania. Ale ta wiedza nie będzie dla Ciebie specjalnie przydatna.

Pisz jak człowiek. Twórz bloga, ministrony, może portale. Udzielaj się na forach, dyskutuj, publikuj artykuły w mediach. To genialne sposoby na zyskanie autorytetu i zdobycie zaufania. I pamiętaj, by z tego odpowiednio korzystać.

Korzystaj z naszych szkoleń. Poznaj trenerów. To bardzo ciekawi ludzie, a każda rozmowa z nimi zainspiruje Ci i da odpowiedzi na najbardziej trapujące pytania. Podziel się tymi doświadczeniami. Powiedz Swoim Czytelnikom: czego się dowiedziałeś, co się sprawdziło, a nawet, z czym się nie zgadzasz.

Przedsprzedawaj. Opowiadaj Swoją historię z produktem, z firmą, po prostu z nami. Dziel się wiedzą. To się opłaca, ponieważ czytelnicy wiedzą, że ich nie spamujesz, a odpowiednio podane informacje mogą im się przydać.

Nawiązuj relacje. Wplataj do Swych wypowiedzi linki partnerskie. Pamiętaj tylko, by one uzupełniały treść, a nie ją zastępowały. Nie twórz mailingów komercyjnych. Lepiej napisz wpis w blogu, wyślij go, a jednocześnie powiadom Czytelników o nowych wydarzeniach, spotkaniach, eventach.

Skomponuj i połącz to ze sobą. Tobie w tym momencie zależy na postrzeganiu Ciebie jako eksperta lub osobę będącą na przedsiębiorczej ścieżce samorealizacji. Aby mieć wizerunek człowieka godnego zaufania, bądź godny zaufania.

I najważniejsze. Sprawdź, co polecasz. Bez tego ludzie mogą odebrać Cię jako mało przekonującego.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).