Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Szkolenie i kursy dla kadr - które wybrać?

Witam,

Bywam dość często na szkoleniach i kursach, ponieważ w mojej firmie to ja jako specjalista HR odpowiadam za szkolenia pracowników.

Z wielu firm byłam rozczarowana, kilka uważam, że zasługuje na uwagę. Chciałabym, żeby w tym temacie wymieniać się doświadczeniami.

Pozdrawiam

A ja polecam Wiktora Ćwiklika - bogatego w doświadczenia trenera wizerunku i biznesu, z którym mamy szansę od niedawna współpracować. Człowiek zajmuje się głównie kontaktem z mediami, dziennikarzami, kreowaniem spójnej marki. Uczy umiejętności miękkich na wysokich szczeblach w firmach z sektora MSP i korporacjach. Realizuje filmy do telewizji.

Co do tego wątku, to warto polecać nie koniecznie samą firmę, a konkretnego człowieka. Różne organizacje szkoleniowe współpracują z wieloma trenerami.

Portret użytkownika Farmio

Ja szczerze polecić mogę pana Byzię z http://success-story.pl/index.php/pl/ bo robiłem tam szereg szkoleń z zarządzania projektami, i co jedno to było lepsze. Naprawdę praktyczne podejście i mega doświadczenie. A ogólnie uważam, że dla kadr zarządzanie projektami jest niezbędne - nieważne jaka metodyka, ważne, żeby ogólnie łapać ideę pracy projektowej, bo od tego we współczesnej firmie się nie ucieknie.

Portret użytkownika Gość

Polecam szkolenia miękkie w Instytucie Edukacji Społecznej.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).