Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Cele, jak zacząć?

Jak zacząć?

To proste. Weź książkę o samodoskonaleniu się, o dziedzinie którą chcesz zgłębić, umiejętności jaką chcesz zdobyć ... cokowliek co Cię interesuje. Weź, przeczytaj i zastosuj się do rad i ćwiczeń.

Wiele osób czyta takie książki jednak znikomy procent tych osób osiąga sukces. Dlaczego? Dlatego, że zdecydowana większość NIE ROBIC ĆWICZEŃ, ZADAŃ CZY ZALECEŃ PODANYCH W KSIĄŻKACH!!! Tylko tyle. Nikt nie zdobędzie bogactwa, nie zmieni swojej osobowości ani nie posiądzie wiedzy w danej dziedzinie jeśli nie będzie DZIAŁAŁ!!!

Od samego czytania nic się nie ruszy, ewentualnie nasza motywacja do działania wystrzeli na chwilę w górę, nic poza tym. Nic poza tym, jesli nie zrobisz pierwszego kroku. Przeczytaj książkę i rób wszystko dokładnie tak, jak jest to opisane. Znana zasada NLP mówi, że jesli jeden człowiek potrafi coś zrobić, to drugi równiez to potrafi. Jeden będzie potrzebował mniej, drugi węcej czasu, ale w końcu każdy cel jest w zasięgu każdego człowieka.

Pamiętajcie o tym.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).