Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Płyty betonowe elewacyjne – dlaczego ich popularność rośnie?

office | Przestrzeń dla biznesu

Beton architektoniczny na elewację oczywiście wygląda bardzo nowocześnie, dlatego w dużym stopniu jest to istotny czynnik rosnącej popularności tego rozwiązania. Kluczowa jest też wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Płyty betonowe elewacyjne posiadają jednak jeszcze jedną ważną zaletę – ich montaż jest prosty (wystarczy postępować zgodnie z instrukcją) i tańszy od wielu innych materiałów (klejenie płyt, zwłaszcza tych o dużej wielkości, nie zajmuje wiele czasu, ze względu na wykorzystywane technologie oraz uzyskiwanie niewielkich grubości płyt, więc koszty tzw. robocizny są mniejsze).

Płyty betonowe zewnętrzne – dobre nie tylko jako elewacja domów

O płytach betonowych elewacyjnych najczęściej mówi się w kontekście budynków mieszkalnych. Ich praktyczne i estetyczne cechy sprawiają jednak, że zastosowań betonu architektonicznego na powierzchniach zewnętrznych jest o wiele więcej. Wybór tego materiału będzie znakomitym rozwiązaniem także w przypadku:

  • budynków służbowych (siedziby firmy, duże korporacje itp.),
  • urzędów i innych budynków tego typu,
  • obiektów handlowych lub usługowych,
  • szkół,
  • uczelni wyższych.

Płyty betonowe zewnętrzne są idealną opcją wtedy, gdy chcemy postawić na minimalizm w nowoczesnym wydaniu. Elewacja z nich wykonana nadaje budynkowi ekskluzywnego stylu, dlatego też podkreśli rangę wielu budynków użyteczności publicznej i prywatnych firm. To dobre rozwiązanie także dlatego, że beton architektoniczny doskonale potrafi wkomponować się w stylistykę otoczenia, nie zaburzając spójności miejskiej architektury.

Płyta betonowa elewacyjna połączona z innymi materiałami

Płyty betonowe elewacyjne z betonu architektonicznego Artis Visio są niezwykle uniwersalne. Przy ich zastosowaniu wcale nie trzeba ograniczać się tylko do jednego rodzaju elewacji. Nasz produkt bardzo dobrze łączy się w zestawieniu z innymi materiałami, takimi jak drewno czy tynk. Jest to znakomita metoda na urozmaicenie wyglądu elewacji poprzez dodanie do niej charakterystycznych elementów. Płyty betonowe zewnętrzne pozwalają pod tym względem na bardzo wiele. Technologia mieszanek GRC pozwala na wykonywanie dedykowanych odlewów w formach półkuli. Dopasować można również ich barwę. Daje to więc naprawdę wiele możliwości, docenianych przez każdego architekta.

Beton architektoniczny na elewację – sprawdzamy to, co produkujemy!

Jako producent betonu architektonicznego Artis Visio musimy mieć pewność, że produkty, które dostarczamy naszym klientom są bezpieczne i cechują się najwyższą możliwą jakością. Dlatego też nasze płyty betonowe elewacyjne przechodzą szereg testów i badań, które eliminują możliwość jakiejkolwiek pomyłki podczas etapu ich produkcji. Mamy więc pewność, że oferujemy najlepsze na rynku materiały do elewacji.

Płyty betonowe zewnętrzne – odpowiadamy na pytania

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie, dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów. Informacje kontaktowe znaleźć można w zakładce – ARTIS VISIO KONTAKT.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).