Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Nowe inwestycje w Warszawie – gdzie warto zamieszkać?

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

Obecnie na terenach Warszawy i okolic buduje się setki nowych inwestycji, a każda z nich ma swoje atuty, przemawiające za zakupem. Które inwestycje budowlane są szczególnie godne uwagi osób poszukujących swojego własnego eM?

Nowe inwestycje w Warszawie – Willa Ochota

Dla osób, poszukujących kameralnego otoczenia, jedną z ciekawych inwestycji jest Willa Ochota, z terminem oddania przewidzianym na III kwartał 2019 roku. W całym obiekcie będzie znajdować się 36 mieszkań, z czego najmniejsze będą mieć 20 m2, a największe 57 m2. Na uwagę tej nowej inwestycji zasługuje świetna lokalizacja, znajdująca się zaledwie 4,7 km od centrum Warszawy.

Sprzedaż mieszkań w Warszawie – osiedle Margerytka etap 3

Trzeci etap osiedla Margerytka powstaje przy ulicy Płochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Oddanie nowej inwestycji przewidziane jest już niebawem, bo w IV kwartale 2018 roku. Najmniejsze lokale będą miały 31 m2, a największe ponad 90 m2. Więcej informacji o inwestorze i osiedlu można znaleźć na tej stronie.

Nowe inwestycje w Warszawie – MOKOsfera

Osiedle przy ulicy Konstruktorskiej to ciekawa propozycja dla miłośników Mokotowa. Niemniej jednak decydując się na tamtejszą inwestycję mieszkaniową, trzeba będzie nieco uzbroić się w cierpliwość. Termin oddania inwestycji przewidziany jest bowiem na III kwartał 2020 roku. Powstaną tam ustawne mieszkania o metrażach od 28 do 101 m2.

Sprzedaż mieszkań w Warszawie – Apartamenty Raków

Termin oddania Apartamentów Raków przypada na I kwartał 2020 roku. Do tego czasu powstanie obiekt, liczący łącznie 198 mieszkań o metrażach od 29 do 79 m2. Inwestycja mieści się przy ulicy Borsucza na warszawskich Włochach. Od centrum dzieli ją 5,3 km.

Nowe inwestycje w Warszawie – Apartamenty Metro Targówek

Apartamenty Metro Targówek to jedna z najnowszych inwestycji mieszkaniowych na warszawskim Targówku z terminem oddania przypadającym na IV kwartał 2018 roku. Inwestor ma w planach stworzyć kameralny obiekt, który będzie mieścić zaledwie 10 mieszkań w typie studio. Ich metraże nie będą większe niż 38 m2. Bez wątpienia atutem tej inwestycji jest dogodna lokalizacja – od centrum dzieli ją 5,4 km.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).