Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Kobiety sukcesu opowiadają o swoich firmach

Michał Toczyski | Młoda Krew Biznesu

Jeśli chcesz osiągnąć w życiu sukces, to przede wszystkim zacznij działać. Na owoce musisz poczekać, ale one przyjdą. Czasami szybciej, niż się spodziewasz.

Możesz czytać dużo, ale dopiero wiedza połączona z działaniem przyniesie oczekiwany skutek. Na rynku jest dostępnych wiele książek na temat zakładania i prowadzenia firm, jednak nie zastąpią one bezpośredniego spotkania z osobami, które same tego doświadczyły.

Na Kursie Skutecznego Działania tym razem spotkamy się z kobietami biznesu, które opowiedzą o swoich firmach, o początkach, które nie były łatwe, o tym skąd czerpały moc, siłę i inspirację do ich prowadzenia. Ich drogi były zupełnie inne, ale obie łączy przede wszystkim wiara w swoje możliwości, odwaga, działanie i ciągły rozwój.

Jedną z nich będzie Urszula Czwartkowska, założycielka i właścicielka firmy „Artizo”. Na rynku firma istnieje od 1995 roku. Koncentruje się przede wszystkim na projektowaniu, szyciu oraz sprzedaży sukni wieczorowych, balowych, wizytowych oraz eleganckich płaszczy, które sygnuje rozpoznawalną już coraz bardziej marką YULLA. Urszula podzieli się ze słuchaczami informacjami o swojej firmie, jej początkach, o sprawdzonych strategiach biznesowych, a także o tym, jak ważna jest strona formalna, czyli zawieranie wszelkich umów na „papierze”, dbałość o wymagającego klienta, którym są kobiety, budowanie marki oraz ciągłe nadążanie za zmieniającą się modą. Według niej każda kobieta w chwilach dla niej ważnych powinna być przede wszystkim piękna oraz wyglądać wykwintnie i elegancko.

Drugą prelegentką będzie Elżbieta Wojdyła, właścicielka Centrum Odnowy Biologicznej „Wellness” w Oławie, zdobywczyni prestiżowego wyróżnienia „Mikroprzedsiębiorca Roku 2008 w IV edycji konkursu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, jak tłumaczyło jury przyznające nagrodę. Przez wiele lat była nauczycielką, ale odważyła się założyć własną firmę. Dziś tej decyzji nie żałuje.

Centrum „Welness”- oprócz standardowych usług kosmetycznych - prowadzi zajęcia dotyczące zasad zdrowego odżywiania oraz oferuje kobietom dotkniętym chorobą nowotworową bezpłatną pomoc psychologa i dietetyka. Kobiety po mastektomii mogą także za darmo ćwiczyć. Pomaga również dzieciom z porażeniem mózgowym. Elżbieta przeżyła raka piersi i dziś aktywnie wspiera kobiety, które borykają się z tą chorobą. Ostatnio znalazła się również w gronie kandydatek w plebiscycie GLORIA 2009 organizowanym przez gazetę ”Chwila dla Ciebie”.

Jeśli jesteś studentem, przedsiębiorcą, osobą aktywną w swoim środowisku, szukasz czegoś więcej w życiu, może zastanawiasz się nad otwarciem własnego małego biznesu, ale obawiasz się wielu trudności, przyjdź na spotkanie z kobietami sukcesu. Kto wie, może to spotkanie zainspiruje Cię do podjęcia ważnych decyzji. Już dziś zarezerwuj sobie czas i miejsce na 27 lutego 2010 r. Zapisy i informacje na stronie www.kursskutecznegodzialania.pl .

Patronat Mentora.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).