Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl: dr Ivan Misner w Polsce, 5 kwietnia 2013, Warszawa

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

5 kwietnia 2013 przyjedzie do Warszawy uznany autorytet, guru networkingu, założyciel największej na świecie profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych - Business Network International (BNI) – doktor Ivan Misner. Podczas seminarium pt. Uprawiaj networking jak profesjonalista Misner przedstawi polskim biznesmenom filozofię, idee oraz wartości networkingu.

Misner jest jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie rekomendacji biznesowych. Prestiżowy magazyn Entrepreneur nadał mu przydomek „guru networkingu”, a stacja CNN ochrzciła go „ojcem nowoczesnego networkingu”. Jest autorem bestsellerów rankingu New York Timesa. Napisał kilkanaście książek, w tym najnowszy numer 1 za oceanem – Business Networking and Sex (not what you think). Swoją filozofię biznesu propaguje na całym świecie. Ze swoimi wystąpieniami
i odczytami był już na wszystkich kontynentach. W Polsce przedstawi swoje spojrzenie i opinie na temat na biznesu rekomendacji podczas seminarium Uprawiaj networking jak profesjonalista.

Założona przez Ivana Misnera organizacja Business Network International jest przykładem działającej synergii, a jej misją - pomoc jej członkom w rozwoju ich firm przez profesjonalny program marketingu szeptanego. U podstaw marketingu referencyjnego propagowanego przez BNI leży koncepcja dawania korzyści innym. Idea givers gain (czyli „dający wygrywa”) jest absolutnie kluczowa dla wszystkich członków organizacji.

Zdaniem doktora Misnera „marketing referencyjny jest najlepiej znanym na świecie sekretem marketingowym”. Tajniki tego sekretu oraz swojego sukcesu guru networkingu przedstawi już
5 kwietnia w Warszawie. Założyciel BNI podzieli się swoją wiedzą na temat technik rekomendacji, opowie jak rozwijać swoją działalność poprzez referencje, w jaki sposób pozyskiwać kontakty oraz jak śledzić efektywność rekomendacji. Dr Misner przekaże także wskazówki budowania długoterminowych relacji biznesowych opartych na zaufaniu.

Czas i miejsce: 5 kwietnia 2013 roku, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa (zobacz na mapie)

Rejestracja

Więcej informacji i rejestracja na stronie www.ivanmisner.pl.

O organizacji BNI

BNI czyli Business Network International, została założona w 1985 roku przez Ivana Misnera. BNI to największa na świecie profesjonalna organizacja rekomendacji biznesowych. Obecnie liczy ponad 6,200 grup na całym świecie. Tylko w 2011roku, członkowie BNI wygenerowali 6,9 milionów rekomendacji, które przyniosły im biznesy o wartości blisko 3,1 miliardów dolarów.

Filozofia BNI oparta jest na zasadzie wzajemności DAJĄCY DOSTAJE, DAJĄCY WYGRYWA (ang. givers gain). Dzięki członkostwu w BNI ludzie interesów zyskują ogromne możliwości pozyskiwania nowych szans na biznes. Ich produkty i usługi mają kilkudziesięciu handlowców-orędowników, ludzi którzy są ich „chodzącą reklamą”.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).