Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

KnowMore.pl - warto wiedzieć więcej

Łukasz Kacprowicz | Młoda Krew Biznesu

KnowMore.pl to internetowy dom dla tych, którzy nie boją się rozwijać swoich zainteresowań i poszerzać wiedzy. U nas dziedziny nauk ścisłych spotykają się z wiedzą humanistyczną. Dość duży przekrój tematyki sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Recenzje, wywiady, artykuły, wciągające video, forum. To wszystko na KnowMore.pl

Skąd się wziął ten portal? Z czystej chęci utworzenia miejsca w internecie, które zapewni swojej grupie docelowej - ambitnym ludziom z wielkimi pasjami (Piloci Kariery) - platformę na poziomie, do "zarządzania wiedzą". Zgłębiania jej w artykułach, dzielenia się nią we własnych tekstach oraz wymieniania spostrzeżeń na forum KnowMore Cafe.

Tak się zaczęło. Potem doszły ankiety, galerie zdjęć oraz video, co wzbogaciło nasz portal. Zawsze, gdy znajdzie się coś ciekawego, pokazujemy to naszej społeczności, a dzięki ich opiniom, coraz lepiej rozwijamy to miejsce, by sprostać ich oczekiwaniom.

Priorytetem dla nas jest rzetelność w dobieraniu treści oraz czynienie serwisu dobrą inwestycją czasu każdego z Pilotów Kariery, który nas odwiedza.

Serwis jest miejscem, gdzie spotykają się głównie ludzie ambitni i dynamiczni w działaniu. A jak wiadomo, wśród takich osób można znaleźć partnerów do różnych projektów, tak naukowych, jak też na przykład dziennikarskich. Forum pomaga pracować nad takimi projektami i zdobywać nowych współtwórców. Tak zresztą narodził się nasz portal - na forum internetowym.

KnowMore.pl jest więc dowodem, że można od podstaw zbudować projekt, komunikując się online, nawet początkowo w trybie tekstowym.

Komercyjną stroną projektu jest głównie powierzchnia reklamowa, ale mamy już całą bazę pomysłów aby portal przynosił zyski, a jednocześnie był przyjaznym użytkownikowi. Inwestycje pozwolą nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców i zebrać w jednym miejscu dużą, ambitną społeczność, gotową tworzyć nowe, ciekawe inicjatywy. Naukowe, techniczne, biznesowe.

Naukowcy będą mogli wymieniać się wynikami badań, technicy podsuwać sobie rozwiązania, dziennikarze tworzyć własne zespoły i planować delegacje... pomysłom nie ma końca. Wystarczy grupa odważnych i pełnych zapału ludzi, by stworzyć projekt prawdziwego, spektakularnego sukcesu. Portal daje możliwość zebrania takich kontaktów, które zaowocują udanymi przedsięwzięciami.

KnowMore ma również swoją stronę na facebooku, by Piloci Kariery mogli szybko dowiedzieć się o najciekawszych aktualnościach.

Mamy nadzieję, że portal i jego treści staną się inspiracją do działania dla wszystkich tych, którzy mają wiele dobrych pomysłów i potrzebują miejsca, by znaleźć im podobnych ludzi i wdrażać swoje plany w życie.

Wszystkich Krewnych Biznesu - społeczność portalu Mentora.pl - zapraszam już teraz do odwiedzenia KnowMore i podsyłania wszelkich swoich uwag oraz sugestii odnośnie wyglądu, funkcjonalności i całej reszty aspektów, które warto poruszyć, by całe nasze przedsięwzięcie jeszcze lepiej dopasować do oczekiwań użytkowników.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).