Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Problematyka umów handlowych w obrocie międzynarodowym, 15 lipca 2015, Warszawa

Leszek Siemiński | Przestrzeń dla biznesu

Budowanie relacji z zagranicznymi kontrahentami i zawieranie z nimi umów handlowych przysparza nierzadko wiele problemów natury prawnej i organizacyjnej. Gwarancją sukcesu w działalności biznesowej jest świadome kształtowanie relacji między stronami. Najważniejszą kwestią pozostaje określanie stosunków umownych wykorzystywanych w kontraktach. Wybór prawa, jakiemu podlegać będzie umowa oraz jurysdykcji, w ramach której rozwiązywane będą spory ma kluczowe znaczenie w rozwiązywaniu ewentualnych sytuacji konfliktowych. Swoboda wyboru prawa, mimo iż ograniczona, pozwala na wielorakie kształtowanie stosunków prawnych w obrocie międzynarodowym.

Warsztaty organizowane przez naszą firmę w dniu 19 czerwca 2015 roku w Centrum Konferencyjnym Golden Floor w budynku Millenium Plaza w Warszawie przeznaczone są dla eksporterów, którzy chcieliby zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie rozwiązywania ewentualnych sporów międzynarodowych. Nasi Eksperci podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, co z całą pewnością przełoży się na zwiększenie możliwości handlowych i poprawę relacji z kontrahentami zagranicznymi.

Główne zagadnienia:

  • Wybór prawa właściwego dla kontraktów międzynarodowych
  • Ochrona interesów kontrahenta w handlu międzynarodowym
  • Rozwiązywanie sporów międzynarodowych

Podczas szkolenia swoje prelekcje zaprezentują przedstawiciele Kancelarii Kochański Zięba Rapala i Partnerzy:

Marek Jeżewski, partner oraz Jacek Kozikowski

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://mmcpolska.pl/event/problematyka-umow-handlowych-w-obrocie-miedzynarodowym

Kontakt:
Paweł Rachowski,
Kierownik Projektu
T: 22 379 29 40
e-mail: p.rachowski@mmcpolska.pl


 

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).