Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Sprawne zarządzanie stanami magazynowymi zwiększa zadowolenie klientów

Każdy, kto prowadzi sklep online spotkał się z problemem zarządzania stanem magazynowym. Szczególnie wtedy, kiedy nasze produkty sprzedawane są na kilku platformach, ja na przykład Allegro, nasza strona internetowa, sklep stacjonarny, trudności jest jeszcze więcej.

Informacje o sprzedanym produkcie powinny być wprowadzane do systemu natychmiast, tak aby dwóch klientów jednocześnie nie kupiło tego samego produktu w ramach różnych platform. Co więcej uaktualnianie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym pozwala również reagować na ewentualne braki w towarze.

Z pomocą wszystkim sprzedającym online przychodzi platforma sellonline.pl. Dzięki jej innowacyjnym funkcjom możliwe jest sprawne i efektywne zarządzanie stanem magazynowym. Sellonline.pl można zintegrować z Allegro, dzięki czemu monitorowanie wyników sprzedaży będzie jeszcze łatwiejsze.

Zarządzanie stanami magazynowymi to tylko jedna z wielu atrakcyjnych funkcjonalności sellonline.pl. Więcej na ten temat dowiesz się na oficjalnej stronie internetowej www.sellonline.pl.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).