Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Konferencja “Kierunki rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw. Przyjdź - wybierz - działaj” 05.2015

Leszek Siemiński | Przestrzeń dla biznesu

Pierwsza taka konferencja w Polsce!

Już w maju br odbędzie się wyczekiwana przez wielu konferencja, pt “Kierunki rozwoju dla MŚP. Przyjdź - wybierz - działaj” organizowana przez Polish Business Club

Celem spotkania będzie wskazanie właścicielom małych i średnich firm kierunków rozwoju, na najbliższej lata.

Dla tych przedsiębiorców, którzy myślą o ekspansji usług i produktów poza rodzimy kraj, goście z zagranicy opowiedzą, jakie możliwości rozwoju oferują rynki zagraniczne. Z kolei przedsiębiorcy, których oferta jest kierowana do lokalnego klienta poznają najnowsze sposoby na promocję swoich usług, które w prosty sposób mogą wdrożyć w Polsce.

Eksperci od spraw takich jak prawo, własność marki, podatki, finanse, księgowość, podpowiedzą, jak zabezpieczyć firmę przed zagrożeniami administracyjnymi i jak usprawnić jej funkcjonowanie, dbając przy tym o ekonomię portfela.

Udział w konferencji zapowiedziało szereg ciekawych osób ze świata businessu.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Windsor w Jachrance.

O Polish Business Club

Polish Business Club to organizacja powołana pod koniec 2012 roku. Która łączy ludzi poprzez biznes i w biznesie dla godnego rozwoju polskich firm. W latach 2013-2014 zorganizowano 25 spotkań, w których uczestniczyło prawie 1500 przedsiębiorców z różnych części Polski i obszarów rynkowych.

W 2014 roku Polish Business Club został wyróżniony przez Puls Biznesu w programie gospodarczym "Organizacja Społecznie Zaangażowana".

PLBC zrzesza firmy z wielu branż oraz  tworzy sieć rekomendowanych firm, między innymi, z dziedziny prawa, podatków i księgowości, dając przedsiębiorcom dostęp do specjalistów otoczenia biznesu w optymalnych cenach.

Organizacja pomaga właścicielom firm w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Jej celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji oraz wymiany kontaktów.

Kontakt:

Polish Business Club Sp. z o.o.

Sławomir Stańczuk

T. + 48 22 213 93 41

mail: kontakt@plbclub.pl

Relaton

Izabella Ogorzałek

T: + 48 608 180 884

mail: i.ogorzalek@relaton.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).