Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Wymiana walut online – dlaczego to się opłaca Twojej firmie?

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Czasy świetności wymiany walut w bankach czy tradycyjnych kantorach już minęły. Dziś świadomi klienci wolą korzystać z kantorów internetowych. Dlaczego?

Szybko i łatwo, bez konieczności wychodzenia z domu

Kiedy prowadzisz firmę, wiesz, że każda minuta jest cenna. W przypadku transakcji zagranicznych, często koniecznością są wymiany walut, niezależnie od ich aktualnego kursu. Nierzadko w grę wchodzą naprawdę duże sumy, a spacery pomiędzy kantorami i bankami z taką gotówką obarczone są ryzykiem…

Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest bezpieczna wymiana walut online.

Korzystanie z kantoru internetowego ma mnóstwo zalet: wszystko załatwisz siedząc wygodnie w fotelu, bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia lub nocy. Większość transakcji w sieci dokonywana jest błyskawicznie – lider rynku kantorów internetowych, Fritz Exchange, aż 90% wszystkich wymian dokonuje w ciągu 15 minut!

Korzystne kursy wymiany walut w zasięgu kilku kliknięć

W porównaniu do tradycyjnych form wymiany walut – czyli banków i kantorów stacjonarnych – w kantorach internetowych jest naprawdę niski spread. Różnica pomiędzy ceną zakupu a cena sprzedaży waluty to zaledwie kilka groszy, podczas gdy w kantorze stacjonarnym… nawet kilkadziesiąt.

Fritz Exchange należy do najważniejszych i największych kantorów internetowych, z których mogą korzystać polscy klienci. Marka jest obecna na rynku od 5 lat, jednak stoi za nią grupa finansowa Fritz Group – a jej przedstawiciele mają już ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej.

Dzięki temu w Fritz Exchange wymiana walut odbywa się szybko i łatwo. Jednak gdybyś miał wątpliwości lub problemy, zawsze możesz liczyć na pomoc. Kantorautomatyczny.pl dysponuje aż trzema grupami ekspertów:

  1. dealerzy walutowi (traderzy) – to dzięki nim otrzymasz najświeższe informacje dotyczące sytuacji rynkowej,
  2. doradcy ds. rynków finansowych – odpowiedzą na wszystkie pytania dot. korzystania z serwisu przez klientów biznesowych, z nimi też indywidualnie negocjuje się wysokość spreadu,
  3. specjaliści z biura obsługi klienta – zawsze pomogą Ci w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z obsługą serwisu.

Kantor online Fritz Exchange oznacza nie tylko opłacalność transakcji, ale także większe dopasowanie do potrzeb klientów biznesowych. Regularne lub duże wymiany walut (powyżej 10 000 euro) podlegają indywidualnej negocjacji cen kursów – co oznacza jeszcze większe korzyści dla Twojej firmy.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).