Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Ekskluzywny gadżet reklamowy

m.antoniak | Przestrzeń dla biznesu

Pendrive reklamowy to jeden z najczęstszych gadżetów wykorzystywanych przez firmy. Czy można sprawić, że masowy gadżet stanie się… ekskluzywny? Jak najbardziej. I to w dość prosty sposób – wystarczy dać mu ekskluzywną pamięć. Pendrive 64GB z pewnością zostanie zauważony przez klientów!

Pendrive 64GB w wersji skórzanej

Chcesz używać pendrive’u, który będzie stylowy? Zdecyduj się na pendrive skórzany, na którym doskonale będzie widać logo firmy. Nie od dziś skóra kojarzy się z klasą i elegancją, także użycie jej jako elementu pendrive na pewno zostanie pozytywnie przyjęte. Dodatkowo zaoferowanie aż 64GB pamięci sprawia, że pendrive sam w sobie staje się wyjątkowy – z pewnością nikt nie będzie go chciał zgubić!

Pendrive 64GB w wersji drewnianej

Twoja firma w swojej komunikacji, wewnętrznej i zewnętrznej, podkreśla dbałość o środowisko naturalne? Warto rozważyć pendrive reklamowy w wersji drewnianej – będzie wyglądał o wiele bardziej naturalnie, a wyryta na nim nazwa firmy z pewnością będzie prezentowała się szalenie atrakcyjnie. Taki pendrive będzie mile widziany także w branży kreatywnej; ściśle kojarzy się bowiem ze skandynawskim designem, bardzo ostatnio modnym. Designerzy chętniej będą z niego korzystali, zwłaszcza, jeśli przygotowują skomplikowane projekty i muszą archiwizować niejednokrotnie ciężkie pliki z projektami – albo przekazywać je wyżej, menadżerom, do wglądu. Doskonała okazja do rozpowszechnienia naszego logo i oznajmienia: możesz na nas polegać, wyróżniamy się i dajemy ci to, co najlepsze!

Pendrive 64GB w wersji metalowej

A może chcesz postawić na klasykę? Metalowy pendrive reklamowy nigdy nie wyjdzie z mody. Decydując się na tak dużą pamięć, bardzo często możemy natknąć się na promocje, dzięki którym grawerowanie pendrive’u metalowego mamy gratis. Nasza identyfikacja wizualna operuje dwoma kolorami? Nic prostszego – w ofertach możemy znaleźć różnorodność kolorów, zarówno jeśli chodzi o kolor obudowy, jak i o kolor blaszki. Dodatkowo 64GB sprawia, że pendrive reklamowy jest gadżetem niezwykle pożądanym – rzadko kiedy spotyka się z tak wielkimi pamięciami, także Twoja firma może wyróżnić się już na tym poziomie!

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).