Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Jak dojść do fortuny prowadząc firmę w Internecie?

Michał Toczyski | Przestrzeń dla biznesu

Jak reklamować się niskim kosztem drastycznie zwiększając sprzedaż? Jak zbudować naprawdę hipnotyczną i dochodową stronę WWW? Jak pisać maile tak, by subskrybenci je czytali i zrobili to, czego od nich oczekujesz?

Amerykański specjalista ds. marketingu, Joe Vitale, wyjaśnia sprawdzone, skuteczne sposoby na zbudowanie szumu wokół marki. Pokazuje krok po kroku, jak tworzyć kreatywne kampanie promocyjne i zyskać rozgłos, który sprzeda Twoje produkty.

Podejdź do promocji firmy w sposób niekonwencjonalny - po prostu inaczej, niż wszyscy. Poznaj metody pisania perswazyjnych tekstów. Naucz się pisać sprzedające oferty i maile.

Gdy skłonisz Twoich subskrybentów, do czytania wiadomości od Ciebie, odkryjesz potęgę e-marketingu i zobaczysz, jak wiele to zmienia w Twoim biznesie. Swój biznes zbudujesz nowocześnie i z podejściem doskonałego marketingowca. Twoi klienci odwdzięczą Ci się za czas, w którym zdobyłeś tę wiedzę i poznałeś te praktyczne umiejętności.

Zapoznaj się z fragmentem książki: Hipnotyczny marketing, część I.

Joe pokazał mi, jak pisać lepsze jakościowo teksty - nie tylko reklamowe. Poświęcając jedynie kilka minut, zdobyłem kilkaset odwiedzin na stronę i kilkudziesięciu nowych subskrybentów. Książka pokaże Ci, jak można wypromować biznes, poświęcając czas tylko na napisanie wartościowego materiału czy informowanie mediów o Twojej działalności. Właśnie kilka minut na rejestrację artykułu np. w serwisach społecznościowych pozwoliło mi wypromować ministronę o hostingu. To naprawdę działa, często lepiej niż pozycjonowanie w wyszukiwarkach!

Dzieło Vitale'ego pokazuje, w jaki sposób dotrzeć do dziennikarzy i przedstawić im atrakcyjny materiał, by chcieli opublikować go w swoich mediach. Gdy nauczysz się promować nie to, co chcesz sprzedaż, ale to, co Klienci chcą kupić, osiągniesz niebywały sukces. Książka traktuje zarówno o doborze nagłówka Twojej wiadomości oraz jej właściwym skomponowaniu.

Jeśli interesują Cię tematy związane z publicity, public relations i chcesz tworzyć unikalne kampanie marketingu wirusowego, Joe Vitale przekaże Ci techniki i strategie, które się u niego sprawdzają.

Księgarnia: Hipnotyczny Marketing

Portret użytkownika Marcin Fliszkiewicz

Polecam tą książkę wszystkim działającym w e-biznesie. Prawdziwa kopalnia bezcennej wiedzy.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).