Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Jak zyskać zadowolonego klienta?

office | Przestrzeń dla biznesu

Jak zyskać zadowolonego klienta? Ty też możesz wyróżnić się na tle Partnerów korzystając z overdeliveringu. Co się kryje pod tą tajemniczą nazwą?

Dajesz klientowi więcej niż oczekiwał. Wtedy jest zadowolony i poleca Cię dalej. Korzysta z Twoich usług. Według definicji overdelivering powinien być niespodzianką. Przykładowo księgarnia internetowa może wysyłać klientowi 4 książki zamiast trzech wcześniej go o tym nie informując. A tym zajmuje się już firma, która prowadzi Twój program partnerski. Zwróć na to uwagę, gdy będziesz ją wybierał. A co Ty możesz zrobić takiego, by zwiększyć sprzedaż? Zaoferuj klientowi wartościowy bonus za dokonanie zakupu. Niech kupi szkolenie z Twojego linka, a Ty zobaczysz dokładną datę i godzinę transakcji w Swoim koncie. Niech prześle Ci tę godzinę transakcji - jeśli będzie się zgadzać z Twoimi danymi, to bez problemu możesz przekazać prezent. W ten sposób zweryfikujesz, czy gratis podarowujesz właściwej osobie. A skąd wziąć bonus? 1. Przy średniej prowizji kilkudziesięciu złotych niekiedy opłaci się nabyć dla klienta książkę - i to nawet z przesyłką od razu pod jego dom! Sprawa prosta. Tworzysz oddzielną stronę sprzedażową produktu (np. szkolenia) i piszesz, że osoby, które kupią szkolenie od Ciebie, otrzymają książkę gratis. Nic nawet nie pakujesz, tylko składasz zamówienie na adres Klienta. Przy prowizji ok. 70 zł publikacja za 25 zł nie stanowi wielkiego wydatku, a może zaważyć o decyzji nabywcy. Sprawdzaj i testuj, jak zadziała. 2. Stwórz e-booka, kurs e-learningowy, specjalny newsletter, albo przetłumacz wartościowy artykuł zagraniczny dostępny tylko dla Klientów. Przykładowo, z tej strony ezinearticles.com.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).