Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

WIELKA GALA MAGAZYNU TYGRYSY BIZNESU - zapraszamy do udziału!

office | Przestrzeń dla biznesu

9 grudnia 2022 roku w ekskluzywnych wnętrzach Regent Warsaw Hotel Magazyn TYGRYSY Biznesu ogłosi listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju – TYGRYS Biznesu 2022 oraz Diamenty Tygrysów Biznesu 2022.

Wielka Gala Biznesu to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z całej Polski. Będziemy gościć ponad 100 osób: prezesów i dyrektorów najprężniejszych firm oraz przedstawicieli mediów, show-businessu, patronów i sponsorów. Uroczystość uświetni występ gwiazdy wieczoru i wiele dodatkowych atrakcji. Będzie to okazja do świętowania sukcesu najlepszych marek w Polsce oraz nawiązania ciekawych znajomości biznesowych. Gala Biznesu jest największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, promującym przedsiębiorców.
Ponadto wykwintne menu przygotowane przez szefa kuchni Hotelu Regent zaspokoi najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

TYGRYSY BIZNESU to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla znakomitych osobowości świata biznesu. Nagroda jest przyznawana przedsiębiorczym kobietom i mężczyznom, którzy odznaczają się nieprzeciętnym talentem, pasją i niezłomnością w dążeniu do celu. Laureatami zostają osoby, będące wzorem i inspiracją dla otoczenia. Tytuł TYGRYSA BIZNESU to potwierdzenie odniesionego sukcesu, uhonorowanie dotychczasowych osiągnięć, ale i motywacja do dalszego wzrostu.
Misją organizatorów jest wyróżnianie i wspieranie wybitnych przedsiębiorców, właścicieli firm i przedstawicieli kadry zarządzającej, a tym samym propagowanie pozytywnych wzorców w świecie biznesu. Dzięki odpowiedniej promocji, laureatki i laureaci konkursu zwiększają swoją rozpoznawalność, budują atrakcyjne marki osobiste i wzmacniają pozycję swoich firm.
Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego Marcina Andrzejewskiego, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszonych przez naszych Czytelników.

Tegoroczną Galę uświetni występ Sabiny Sago - jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek, która po udziale w drugiej edycji telewizyjnego programu The Voice of Poland, często określana jest jako polska Tiną Turner.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz samby w wykonaniu tancerek z zespołu SAMBA ART.
Galę poprowadzi stylistka i prezenterka telewizyjna TVN Ewelina Rydzyńska.
Wydarzenie ma charakter zamknięty.  Wstęp tylko za okazaniem zaproszenie, ewentualnie obecność na liście gości.
Liczba miejsc ograniczona.  Obowiązuje strój black tie.

Bilety na galę można zakupić za pośrednictwem portalu evenea:
https://app.evenea.pl/event/galamagazynutygrysybiznesu2022/

PARTNERZY GALI:
Radio Kolor
XL Logistic
Venicci
Czemar Sp.o.o.
Scorise Agency
Portal Warszawski
Certyfikacja Krajowa Sp. z o.o.
Business Tigers Club
Women’s Busines Lunch
Medal Polskiej Przedsiębiorczości

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).