Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Imagination is everything Startup Weekend Łódź - 10-12 kwietnia 2015 r.

Leszek Siemiński | Przestrzeń dla biznesu

W dniach 10-12 kwietnia 2015 r. w OFF Piotrkowska odbędzie się Imagination is everything Startup Weekend Łódź, na które wciąż trwa rekrutacja.

Chcesz nauczyć się od podstaw, jak zakładać startupy i odnosić sukces w biznesie? Nie zwlekaj! Wydarzenie kierowane jest do studentów, absolwentów i pedagogów, mających pomysły na swój biznes oraz chcących poznać łódzki rynek start'upowy. Przez 52 godziny od południa w piątek do godz. 16 w niedziele z chaosu i twórczej pozytywnej energii zostaną wyłonione gotowe rozwiązania, które stworzą realny biznes na rynku. Zwieńczeniem weekendu będą końcowe prezentacje, na podstawie których jurorzy (w tym potencjalni inwestorzy) dokonają oceny i wybiorą najlepsze pomysły. Zostaną one nagrodzone stażem w DaWanda, Magazynie Brief, Futu i Usta. Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się pisząc na adres instytut@esedi.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pod uwagę będą brane są najlepsze i najciekawsze oferty- takie, które wpisują się w profil imprezy, a wyróżniają się oryginalnością i jakością.

Głównymi Partnerami wydarzenia są: Microsoft, DaWanda, OPG Property Professionals, John Lemon, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Brief.pl, Ładne Halo. Patronatami medialny objęli nas: Pakamera.pl, urzadzamy.pl, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej STGU, mamstartup.pl, BUSINESSWOMAN.LIFE, Fabryczn In. Radio Eska, Radio Zet Gold, Toto Design, Purpose Magazin, Futu.pl, miasto dzieci.pl, Gazeta Wyborcza, Palapa, Kalejdoskop, Fashion Biznes,  Startup Magazine, TVP Łódź,zwyklezycie.pl, plasterlodzki.pl, krajobrazmiejski.pl, Honorowy Patronat Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Honorowy Patronat Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).