Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Miły benefit dla pracowników? Wybierz owoce!

Redakcja | Przestrzeń dla biznesu

Pracodawcy mają często trudny orzech do zgryzienia pod kątem dopasowania właściwych benefitów dla pracowników. Większość działalności gospodarczych potrzebuje kadry zmotywowanej, odpowiedzialnej, wykwalifikowanej, a rekrutacja takich ludzi wymaga zachęt i to nie tylko płacowych, ale również pozapłacowych, niezwykle dobrze wpływających na morale. Jakie dodatki pracownicze wypadają najlepiej w zestawieniach branżowych i gdzie na tym tle znajdują się owocowe czwartki, albo po prostu kosze z owocami przekazywane regularnie zatrudnionym?

 

Jakie benefity pracownicze cieszą się największą popularnością wśród pracowników i z jakiego powodu?

Zestawienie otwiera elastyczność w planowaniu obowiązków zawodowych. Pracownicy w ostatnich latach przyzwyczaili się do hybrydowego systemu roboczego. To w dużym stopniu pożądany benefit związany z jakościową organizacją współpracy. Na podium znajdują się naturalnie pakiety medyczne stanowiące realną alternatywę dla wizyt u lekarza przez NFZ wydłużających się w nieskończoność. Tak naprawdę owoce w pracy wypadają bardzo wysoko, często na równi z dofinansowaniem do szkoleń, czy kursów językowych, albo z kartami na siłownię. Sezonowe dodatki owocowe ułatwiają integrację pomiędzy działami, przywracają równowagę fizyczno – psychiczną, a dla wielu zatrudnionych stanowią podstawowy krok do zmiany negatywnych nawyków żywieniowych. A wiele nawyków przenosi się do domu właśnie z pracy. Owoce, co ciekawe obniżają ogólny poziom stresu. Sprawdzają się znacznie lepiej od ciężkiej kawy, napoju energetycznego. Firmy z własnymi aneksami kuchennymi mogą zdecydować się na sokowirówki, albo blendery dla pracowników, żeby zmienić owoce w ulubiony sok.

W jaki sposób można rozbudować owocowe benefity i jaki to ma wpływ na lojalność?

Owoce w biurze można połączyć z konsultacjami dietetycznymi, albo spotkaniem z trenerem osobistym, czy psychologiem. To coraz popularniejsza tendencja w nowoczesnych korporacjach. Pracodawcy angażujący się nieco bardziej w życie pracowników osiągają z czasem lepsze wyniki, dzięki wyrobieniu lojalności. Z dobrych benefitów ciężko zrezygnować, dlatego warto dobierać pakiety świadomie, długoterminowo, na podstawie konsultacji z kadrą. Dzięki temu unikniesz typowych nieporozumień.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://dailyfruits.pl/dostawa-owocow-w-krakowie/

O jakie benefity warto zadbać w przedsiębiorstwie z oceną efektywności?

  • owocowe paczki, owocowe czwartki połączone z konsultacjami dietetycznymi,
  • dofinansowanie do różnych aktywności rozwijających kwalifikacje kadry,
  • zajęcia z różnymi trenerami, albo specjalistyczne webinary w interesujących tematykach,
  • pakiety sportowe i medyczne, najlepiej długoterminowo,
  • regularna integracja, czy to przez agencje, czy na własną rękę.

Dlaczego promocja zdrowego odżywiania się opłaca?

Kadry, które zmieniają nawyki żywieniowe mają więcej energii i tworzą zupełnie inną, zdrowszą atmosferę wykonywania obowiązków, a to odbija się jednak długoterminowo na budowaniu kultury organizacyjnej. Firmy coraz bardziej doceniają bardziej zaawansowane zagadnienia związane z motywacją, kulturą i inspirowaniem pracowników. Czy dołączysz do tego grona?

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).