Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl - Business Lunch, temat: Zmiany w Ustawie o ochronie danych, 29 stycznia, Warszawa

Nowe przepisy w ustawie o ochronie danych. Ich znajomość pomoże Ci uniknąć kary!

29 stycznia Polish Business Club organizuje Business Lunch, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się ze zmianami w Ustawie o ochronie danych osobowych. Nowe przepisy dotyczą właścicieli nawet najmniejszych firm. Nad ich wdrożeniem oraz przestrzeganiem czuwa Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.

Jak co miesiąc, Polish Business Club organizuje spotkanie networkingowe połączone z prelekcją na ważny dla każdego przedsiębiorcy temat. Tym razem będą to nowelizacje Ustawy o ochronie danych osobowych, które weszły w życie w styczniu 2015 roku. Kary za ich nieprzestrzeganie mają być słone, nawet do 2 % rocznego obrotu firmy. Czytaj więcej na :

http://plbclub.pl/aktualnosci/item/459-przedsiebiorco-kary-beda-slone-z-nami-mozesz-ich-uniknac.html

 Właściciele firm nauczyli się  już pytać o zgodę na przetwarzanie danych oraz informować o celu ich przetwarzania. Ale…

- czy każdy przedsiębiorca wie, jakie ma obowiązki, związane  z ochroną kontaktów, które gromadzi?

- czy potrafi właściwie  je przetwarzać?

- czy zna swoje obowiązki względem osób, których dane dotyczą oraz instytucji państwowych, które to kontrolują?

- czy zdaje sobie sprawę z tego, co musi zrobić, by uniknąć kar ze strony GIODO?

Odpowiedzi  na te i inne pytania poda specjalista od spraw ochrony danych osobowych, profesjonalny administrator ochrony danych, Patryk Koralewski - radca prawny, doktorant Polskiej Akademii Nauk, ekspert z CertyfikatBDO.pl

Przedsiębiorcy spotkają się 29 stycznia o godz. 12.00 w Kafe Zielony Niedźwiedź (Smolna 4).

Aby dołączyć do spotkania, należy zarejestrować się na stronie  www.warsaw.plbclub.pl

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania swojej działalności w krótkim wystąpieniu, co stanowi najbardziej skuteczną reklamę na rynku.

Polish Business Club daje możliwość do networkingu, a co za tym idzie, pozyskania niezwykle przydatnej wiedzy biznesowej. To także, a może przede wszystkim, okazja do poznania naszego klubu od wewnątrz i nawiązania cennych kontaktów biznesowych z członkami naszego klubu w kameralnej, familiarnej atmosferze.

Koszt udziału w spotkaniu to 80 zł brutto przy rejestracji on-line. Na uczestników czekają także dodatkowe zniżki za podaniem kodu rabatowego dostępnego u naszych partnerów oraz dla osób towarzyszących. Liczba miejsc jest ograniczona. Czytelnikom Mentora.pl udzielamy 15% rabat przy podaniu kodu mentora-plbc

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).