Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Marketing Partyzancki

Reklama bez wydawania większych pieniędzy, bazująca na kreatywności. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby/metody takiego marketingu? Jakie najbardziej nietypowe formy reklamy widzieliście?

Portret użytkownika Michał Toczyski

Bardzo mi się spodobała promocja Otwieramy.pl i PoznajSekret.pl. Widać, zespół Złotych Myśli myśli kreatywnie :) i skutecznie.

Microsoft:
„Komputery są znane od długiego czasu. [pokazuje się sala zamkowa; w niej przy laptopie siedzi król]
- Jak myślisz milordzie? Kupić te akcje czy nie?
- Zostaw, za 300 lat będą tańsze...”
”Później wymyślono komputery dla kobiet [ogromna metalowa ściana pokoju; na niej jakieś czterdzieści guzików; widać nagłówek Czy wykonać następującą operację?
Każdy przycisk inaczej podpisany: Tak, za moment; nie teraz, może za chwilę; po przerwie na herbatę; a może nie; nie mogę się zdecydować; […]”
Następnie skonstruowano prostsze klawiaturki dla kobiet. Miały trzy przyciski: Ctrl, Alt, Delete.”

Jakiś czas temu otrzymałem maila od kolegi zatytułowanego „Flota IV Rzeczpospolitej”. W nim znajdowało się zdjęcie, może pięćdziesięciu rowerów wodnych (modeli z „głowami” kaczek). W lewym dolnym rogu znajdował się adres jakiejś strony WWW.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).