Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Innowacyjny pomysł

Od dłuższego czasu pracuję nad pewnym całkowicie innowacyjnym produktem. Niestety koszt zgłoszenia patentu w urzędzie patentowym jest dość wysoki. Czy istnieją na polskim ryku jakieś firmy, które pomogłyby mi w przeprowadzeniu analizy opłacalności, sprawdzeniu unikalności, oraz w znalezieniu potencjalnych partnerów biznesowych?

Portret użytkownika nowak zbigniew

Wiele osób ma ciekawe innowacyjne pomysły. Pytanie brzmi - czy twój pomysł jest na tyle innowacyjny i ciekawy, że zainteresuje inwestorów i przyszłych użytkowników. Słyszałem, że bardzo ciekawym miejscem na pozyskanie pomocy związanej innowacyjnymi produktami jest platforma Polska Projektowa. Powinieneś znaleźć tam pomoc której szukasz z oczywistym zachowaniem całkowitej poufności. Może znajdziesz tam również jakiegoś inwestora - na ich platformie dostępna jest bardzo rozbudowana baza danych, która zawiera w sobie wiele spółek i funduszy inwestycyjnych - polecam !

Portret użytkownika Grudzien

Witam Panie Dominiku. Unikalność swojego pomysłu może Pan sprawdzić w internetowych bazach danych oraz bibliotece Urzędu Patentowego http://www.uprp.pl/Polski/Bazy+danych+UPRP/. Gromadzone są tam krajowe oraz międzynarodowe zbiory dokumentacji i literatury patentowej.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).