Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Opinie na temat rynku magazynów

Witam

Orientuje się ktoś jak dokładnie wygląda rynek najmu magazynów w Polsce? Z moich źródeł wynika, że jest bardzo ciężko, gdyż brakuje wolnych powierzchni. Czy to prawda?
Pozdrawiam

Portret użytkownika Gość

Witam!
Proponuję przejrzeć raporty, które są przygotowywane przez firmy zajmujące się pośrednictwem w wyunajmie oraz sprzedaży magazynów.
Ze swojej strony polecam zapoznać się z tymi raportami:
http://www.jartom.pl/raport2009.asp
http://www.jartom.pl/raport2008.asp

Portret użytkownika Gość

Nie jest ciekawie po popyt znacznie przewyższa podaż. Wiadomo do czego będzie to prowadziło - coraz mniej wolnych powierzchni komercyjnych i znaczna podwyżka cen czynszu. Jeśli przyszłościowo będzie ktoś potrzebował dodatkowych powierzchni komercyjnych to nie ma co się zastanawiać tylko trzeba brać i to jak najszybciej. Firm, z których warto korzystać jest dużo. Np. ta wymieniona powyżej, chyba najbardziej znana na rynku - Jartom.

Portret użytkownika Damian

Brakowało, już teraz chyba nie brakuje.
Kredyty hipoteczno-budowlane
Kredyty Hipoteczne

Portret użytkownika jord

Przeglądałem inne raporty firmy Jartom i wynika z nich, że zainteresowaniem magazynami będzie jeszcze większe. Z tego właśnie wytworzył nam się pomysł na realizację biznesu. Sądzę, że przewidywania tak znanej firmy na 100% się sprawdzą.

Portret użytkownika Daniel Stachurski

jeśli ktoś szuka magazynu, to z pewnością znajdzie spośród setek ogłoszeń w całym internecie. Nie zgodzę się, że jest ich niewiele. Przy okazji polecam strony internetowe Katowice

Portret użytkownika Instalacje elektryczne Katowice

Zgadzam się z przedmówcą. Przy okazji, niezła strona ;)

Portret użytkownika mkredyty

Jaka strona? Ta ze stronami internetowymi czy wykresami?
_
http://mkredyty.net/

Portret użytkownika Kredytyowiec

W nieruchomościach coraz gorzej:(
Można następny rok będzie lepszy.
Warto popatrzyć za dobrym kredytem www.rankinghipoteczny.pl

Portret użytkownika Gość

Sytuacja na rynku magazynów wygląda naprawdę korzystnie - głównie z punktu widzenia inwestora. Doszło do wielu przejęć, ale pojawiają się także kolejne okazje. Zobaczcie - hale.jartom.com/nieruchomosci/Hala-produkcyjnomagazynowa-z-biurowcem-Nasielsk-2016ahhs,61,hale,hp,s,0,,,
W najbliższym czasie dojdzie do kolejnych transakcji - z tego co czytałem polskim rynkiem interesują się nie tylko polscy inwestorzy, szczególnie przy takich wycenach...

Portret użytkownika minaro

Śledzę http://www.jartom.com/
To prawda - w branży panuje kryzys, który przełożył się na bardzo niskie wyceny. Dla inwestorów to okazje, tylko sądzę, że zaraz po ożywieniu, ponownie będziemy mieli do czynienia z poważnymi wzrostami cen.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).