Portal tworzy kreatywna agencja marketingowa:

Patronat Mentora.pl i Scorise - Zarządzanie wiedzą w organizacji – teoretyczne i praktyczne aspekty kreowania i transferu wiedzy

Każda organizacja ma w swoich rękach potężne narzędzie, którym jest wiedza. Dobrze wykorzystywana może sprzyjać rozwojowi całej firmy. Specjalistyczne programy zapewniają odpowiednią organizację i wymianę zasobów, a największy wpływ na ich funkcjonowanie mają ludzie wzajemnie motywujący się do wymiany wiedzy oraz jej budowania, przyczyniając się do sukcesu całego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Zarządzanie wiedzą w organizacji – teoretyczne i praktyczne aspekty kreowania i transferu wiedzy</a>”, podczas którego zaprezentujemy Państwu szereg korzyści wynikających z wdrożenia skutecznej strategii zarządzania wiedzą. Omówione dokładnie zostaną m.in. sposoby kategoryzacji pojęć w umyśle oraz zasady uczenia się dorosłych. Nasz Ekspert przedstawi Państwu praktyczne ćwiczenia i narzędzia, które usprawnią mechanizmy kreowania i transferu wiedzy w organizacji.

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 13-14 października 2016r. w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR w budynku Millenium Plaza w Warszawie.

 

Szczegóły programu

 

Podczas szkolenia:

  • Poznasz formy transferu wiedzy

  • Dowiesz się, jaka jest rola wiedzy w całej organizacji

  • Nauczysz się tworzyć skuteczne kategoryzacje pojęć w umyśle

  • Zapoznasz się z cyklem KOLBA – zasadami uczenia się dorosłych

  • Uzyskasz informację o etapach wdrażania strategii zarządzania wiedzą

  • Dowiesz się, jakie są cele zarządzania wiedzą

 

 

Prowadzący:

Anna Fabiszak-Muzyka - ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji.

 

 

Kontakt:

Katarzyna Kasjaniuk

p.o. Dyrektor Działu Produkcji

T: 22 379 29 22

e-mail: k.kasjaniuk@mmcpolska.pl

 

Malwina Hajdacka

Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń

T: 22 379 29 40

e-mail: m.hajdacka@mmcpolska.pl

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Use to create page breaks.

Więcej informacji na temat formatowania

CAPTCHA
Przepisz cyfry i litery z obrazka. Stanowi to zabezpieczenie przed spamem. Jeśli znaki są nieczytelne, kliknij ikonę odświeżenia obrazka (dwie strzałki nad ikoną głośnika).